Wpis z mikrobloga

Jeśli anarchizm to wolność, to finalnym etapem powinna być skrajnie zmaksymalizowana wolność jednostki. Dlatego jakieś akapy czy ankomy na kiju odpadają jak wszystko co ma centralistyczne skołonności, nawet oddolnie. Anarchoindywidualizm jest jedynym zwycięscą tej polemiki. I najbliższy definicji przedproudhonowskiego pojęcia anarchii
#anarchizm #anarchoindywidualizm #akap #anarchokapitalizm #anarchokomunizm #ankom #antykapitalizm #antykomunizm
Jarkendarion - Jeśli anarchizm to wolność, to finalnym etapem powinna być skrajnie zm...

źródło: comment_16211505324h3tU0keBh30vtWm7pI4wV.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@Drakii: Tylko, że kupiłem taniej, bez chorej podaży gigantów. Więc nawet jak częściowo oparłem się dyktatowi cen. każdy krok się liczy. Czyli nie byłem zależny ani od apple, ani od laptopów np asusa, ani od gotowego pc z mniej więcej średnimi paramaterami za zbyt wysoką cenę. Zresztą w agoryzmie masz własnie taki handel Z D E C E N T R A L I Z O W A N Y.
  • Odpowiedz
@Drakii: Możesz, tylko agoryści kierują się takim poglądem, że wszystko ma być zdecentralizowane, a kazda podaż bez przymusu szybko srubowana kontrekonomiczną konkurencją braku patentów ¯\_(ツ)_/¯ To że możesz, nie znaczy, że ci się uda. Jednostka jeśli kieruje się odpowiednim wyborem ma dużą moc kreowania rynku w dobrym kierunku
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Załóżmy że jestem indie developerem tworze sam gierki które się średnio sprzedają gdyż jestem dobrym programistą ale słabym designer. Moje gierki zarabiają 3k miesięcznie jeżeli zatrudnię się u dobrego designera który robi bardzo dobrze sprzedające się gry to zarobię 10k. Dlaczego miałbym tego nie zrobić w agoryzmie? Co mnie powstrzyma?
  • Odpowiedz
@Drakii: Jakoś dzięki temu, ze steam prowadzi taką polityką jaką prowadzi ludzie wrócili do piractwa, no straszne, monopolista przegrywa z piratami XD. Zresztą wielu tworzy mody i gry hobbystycznie, więc nawet w agoryzmie jak ktoś wyda grę za 5 dych,a nie 300 i nie będzie ona usługą na platformie to wielu kupi XD
  • Odpowiedz
@Drakii: Bo w agoryzmie zrobisz grę i zarobisz nawet 15 tys na kryptowalutach, lub blockchainie? No i agoryście to ludzie z takim poglądem, że stawiają na samozatrudnienie, więc chyba musiałbyś ludzi z batem gonić, by ich zatrudnić XD
  • Odpowiedz
@Drakii: team gier nie wygląda na feudalnych zasadach. Poza tym w agoryzmie deweloperka nie wygląda na zasadzie dystrybucji jaką znamy. no i muszę lecieć, cały niedzielny poranek nie moze być na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wrócę
  • Odpowiedz