Wpis z mikrobloga

Tylko idioci widzieli tam wygrana Parka. I nie ma tu nic do tego, ze bylem za Kasjuszem. Jak dla mnie to walka bliska remisu ze wskazaniem na Kasjusza. Najlepiej jakby im dali 2 rundy dodatkowe i #!$%@?, komu by to zaszkodzilo skoro to nie byla jakas walka o jakis pas XD Tak, tak zaraz bede #!$%@?, ale prawda jest taka, ze 90 procent tagu sie podnieca, bo im kupon wszedl. Co to #!$%@? za boks, kiedy chlop tylko klinczuje. Kolejna kwestia to kazdy sie podnieca, ze wygral brytol a jakby Kasjusz oznajmil, ze juz mu sie odechciewa bawic w fame mma i nie bedzie walczyc to byscie plakali, ze dymow nie ma i musicie ogladac brytola, ktorego 70 procent ludzi nawet nie rozumie.

#famemma
  • 28
@bartexx96: Moim zdaniem też wygrał Kasjo, poza pierwszą rundą, ale pamiętaj że widzi się często to co chce się widzieć i po prostu dla nas ciosy Kasjusza były bardziej widoczne, a dla hejterów ciosy Normana były bardziej widoczne.

Ja sobie jutro to jeszcze ze dwa razy na spokojnie obejrze, a najlepiej to bym chciał żeby Borek zrobił program z Etoto z Pinderą i Bartosiakiem, gdzie oni rzetelnie by ocenili.
@bartexx96: hahah takie komentarze mnie najbardziej śmieszą osoba która ogląda dużo walk bokserskich wie ze należy wziąć sobie kartkę i długopis i liczyć celne ciosy i presję wywierana osoba która cały czas ślą do przodu to Parke i częściej trafiała Kasjo czysto trafił dopiero w 3 rundzie wcześniej same missy 4 runda była dla parka ponieważ Kasjo odczuł cios i już miał miękkie nogi 5 wymiana znowu na rzecz parke ale