Wpis z mikrobloga

@bm9pY2h1ag: Do dupy te twoje rady, grubasy są zawsze głodne i będą do końca życia, a regulowanie tego dietami niskimi indeksami glikemicznymi #!$%@? daje. Wiem to po sobie. Nie musi jeść słodkiego może tłuste solone #!$%@?ć do tego jakieś gówno w stylu mielonych, schabowych, krokietów, frytek itp. I #!$%@? z tymi małymi porcjami może jeść więcej bo wywali mielone z diety, a doda brokuły i piersi z kurczaka nie chodzi o
  • Odpowiedz
  • 0
@bm9pY2h1ag: @Gazobeton: @Lewusx: To ze mniej jeść to każdy wie, tylko jak żeby nie być głodnym i nie przekraczać kal , jak przez dłuższy czas żeby się nie znudziło i było zbilansowane na dłuższa metę noe tak proste. Dlatego chce kogos kto się zna i mi to jakoś poukłada i poprowadzi. @Lewusx: myśle ze możemy podziałać w temacie, jestem chętny
  • Odpowiedz
@Songo-KU:

To ze mniej jeść to każdy wie, tylko jak żeby nie być głodnym i nie przekraczać kal , jak przez dłuższy czas żeby się nie znudziło i było zbilansowane na dłuższa metę noe tak proste.


Żeby się nie nudziło nie da się jak chcesz normalnie żyć. Wymaga to ogromnego wkładu czasu w gotowanie i wytrwałości. Ja nie dałem rady i mimo wszystko te super fit "smaczne" jedzenie i tak w
  • Odpowiedz