Wpis z mikrobloga

@Mintaa ja mam od ponad roku lidlomix. Są rzeczy które ogarnia fajnie, wygodnie i szybko. Są też takie z którymi się trzeba pierniczyć więcej niż z dwoma garnkami i patelnia na gazie. W mojej opinii jak jest to niech już zostanie ale drugi raz bym nie kupił.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mintaa: Kup Lidlomixa, a jak się sprawdzi i was stać to wymień na TM.

My od kilku miesięcy mamy Lidlomixa i ja jestem bardzo zadowolony. Strasznie nie lubię gotowania, krojenia, itd. a lidlomix wykonuje za mnie praktycznie większość z tych rzeczy. Do gotowania typowych eintopfów jest ok, ale jak chcesz ugotować coś bardziej skomplikowanego to jest trochę #!$%@? z wyjmowaniem misy, czyszczeniem jej pomiędzy różnymi częściami dania itd.

Plusem urządzenia jest
@Mintaa: Od kilku miesięcy mam thermomixa. Dla mnie jest za*^!isty! W zeszłym roku zachwalano mi ten gar ale po pierwsze mam alergię na tę formę sprzedaży, po drugie wydawało mi się, ze wolę tradycyjnie gotować i sobie po swojemu doprawiać potrawy, po trzecie bałam się, ze jak wydam tyle kasy i jednak nie będę zadowolona to taki wyrzut sumienia będzie stał mi na blacie w kuchni, zajmował miejsce no i przede
ale już nie podoba mi się, ze przy LM piracą przepisy z Cookido i co później z laptopem obok używam tego LM? Cały komfort i przyjemność używania tego bądź co bądź garnka z internetem w p^du.


@Galaktoboureko: To jest dla mnie główny powód, dla którego nie rozważałam nawet lildomixa - po to kupuję ten gar, żeby mnie odciążył i żeby szybko przygotowywać dania, a nie najpierw szukać po internecie spiraconych przepisów,
@pianinka:"a potem stać i z otwartym laptopem w ręce programować urządzenie krok po kroku żeby móc ich użyć, szkoda zachodu, chyba by mnie szlag trafił po dwóch obiadach." Dokładnie mam takie samo zdanie ;) "Ale jak komuś wystarczy mniej przepisów i chce jakieś urządzenie kupić na próbę i ewentualnie potem podmienić to czemu nie." Osobiście nie lubię bawić się w kupowanie i później odsprzedawanie. Odsprzedać za pół darmo to i Lidlomixa