Wpis z mikrobloga

Debile.

Na tę drogę jest zakaz wjazdu dla pojazdów ciężarowych, na każdym skrzyżowaniu przed tym wiaduktem jest stosowne info o zakazie dla ciężarówek/limicie wysokości, ale debilom to nie przeszkadza #!$%@?ć się ciężarówką przez znak o zakazie wjazdów pojazdów ciężarowych.


@Polinik: Znaki w tym miejscu informują o zakazie ruchu dla pojazdów ciężarowych, ale nie ma informacji o maksymalnej wysokości pojazdu. Kierowcy zawodowi po prostu przywykli, że ostatnie kilometry do celu są źle
@terrarek: Nie, napisałeś coś co można napisać o każdej grupie zawodowej próbując uderzyć w tą jedną konkretną i próbując dodać narracje że większość to debile, ale zdarzają się wyjątki, zabrakło anegdotki o żwirze.
Niby nie moja sprawa, ale gardzę takim powszechnym na wykopie wrzucaniem wszystkich do jednego wora, oczywiście przez internet pod nickiem, bo na żywo cisza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak się składa że sam mam
zobacz sobie na umiejscowienie rur które widać na zdjęciu, jechał z nowego portu lub z kierunku brzeźna


@piaskovitz: U, faktycznie. No to dostanie sporą karę. Za to z drugiej strony nic nie ma odnośnie wysokości, dopiero na przeszkodzie jest informacja
Za to z drugiej strony nic nie ma odnośnie wysokości, dopiero na przeszkodzie jest informacja


@ExitMan:
I dalej kłamstewka?
Jadąc z Hallera lub Wyspiańskiego kilkadziesiąt metrów przed wiaduktem masz limit wysokości w takim miejscu, że jeszcze zdążysz zmienić trasę.
Ale jeśli już dojechał do tego limitu wysokości -- znaczy, że wcześniej kilka razy zignorował zakazy wjazdu dla ciężarówek lub limitu wysokości.
Pobierz Polinik - > Za to z drugiej strony nic nie ma odnośnie wysokości, dopiero na przeszko...
źródło: comment_16209825390BEo57tF032FNQftrZGYqf.jpg
@Polinik: nie debile tylko tak jest oznakowana czesc kraju, aby dojechac na rozladunki/zaladunki musisz wjechac na 3.5T 5, 7 itd.. Podobnie z wysokościami. Masz znak 2.5m ograniczenie to wiadome ze sie tam nie wjezdza ale nagle sie okazuje ze firma jest 10m przed wiaduktem no i jednak musisz. Pomijam fakt mostow typu 3.6+50cm zapasu. Bledne oznakowanie to przyczyna wielu problemow z jazda w tym kraju. Nie musisz odrazu krzyczec ze kazdy
I dalej kłamstewka?


@Polinik: Na drodzę wojewódźkiej 468 nie widzę informacji o wiadukcie. Nie bronie tego kierowcy, a Ty mnie cały czas atakujesz. Moje zrzuty ekranu wskazują na brak informacji z drugiej strony wiaduktu, Ty mi wypunktowałeś co jest za nim.

Gość dostanie "duży" mandat i tyle.