Wpis z mikrobloga

Ziomek z 3-4 miesiące temu kupił sobie Insignie od innego koleżki. Podjechał wczoraj pod lidla wysiadł i doszedł do niego chłopak koło 30 z jakąś dziewuszką, powiedział cześć i spytał sie czy wie co to za auto jest? Że on zna to auto dobrze i za dyszke mu powie. Kolega zdziwiony i mówi, żeby za darmo powiedział, a on że już za darmo nic nie robi, nie raz sie na tym przejechał i symboliczną 10zł musi wziąć i mu powie bo zna to auto dobrze. Kolega zdziwiony dał mu 10zł xD a tamten że to insignia pierwsza generecja, w kombi. Na 100% bo on dobrze zna to auto. I poszedł. Ziomka wbiło w parking, słowem sie nie odezwał, skisł i poszedł do sklepu
#gownowpis #takaprawda #motoryzacja
  • 24
@mvmxks co ty #!$%@? xD jaki olej w smoku xD Interwały wymiany oleju silnikowego co 12 tys max , smoka zastąpić tuleja,wymienić panewy na korbowodzie ,wymienić pompę oleju na ta z 1.9 a najlepiej cały słupek wstawić od 1.9 :D Co ma do tego lampka ? Po prostu Ci #!$%@? niskie ciśnienie oleju i tyle ..
@nerana112
Jadą wariaci autobusem i zepsuł się autobus. Wariaci pouciekali tylko kierowca był normalny i poszedł zobaczyć co się zepsuło. Idzie jeden wariat i mówi:
- A ja wiem co się zepsuło.
- A idź mi stąd wariacie - odpowiada kierowca.
Przychodzi po raz drugi i mówi:
- A ja wiem co się zepsuło.
- A idź mi stąd wariacie - odpowiada kierowca.
Sytuacja powtarza się po raz trzeci a wariat mówi
Interwały wymiany oleju silnikowego co 12 tys max , smoka zastąpić tuleja,wymienić panewy na korbowodzie, wymienić pompę oleju na ta z 1.9 a najlepiej cały słupek wstawić od 1.9 :D


@kupa1231: Ale druciarstwo xD To chyba lepiej wymienić całe auto albo w ogóle nie kupować niepewnych lub tego modelu xD

To już trzeba być fanatykiem albo sadystą żeby się tak z autem pieprzyć i takie mody odstawiać, albo wtopić kupę kasy