Wpis z mikrobloga

@lapovsky Rzeczywiście droga sprawa - z tego co czytam np. taką terapię behawioralną powinno się przeprowadzać raz, dwa razy w tygodniu x średnio 150zł = :O
I jeszcze nie masz pewności że coś to pomoże, że baba/chłop zna się na rzeczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: Noo wlasnie, ale jeśli meczy Cie stres, niepokój, stany lękowe i cale to gowno to na prawde takie ssri mogą być bardzo pomocne, z tym że na efekt trzeba poczekać z 3 tygodnie. Ja mam wizyty online. Teraz już przepisał mi leki na dłużej bym nie musiał wydawać tak czesto tego 130 na wizytę.
Noo wlasnie, ale jeśli meczy Cie stres, niepokój, stany lękowe i cale to gowno to na prawde takie ssri mogą być bardzo pomocne, z tym że na efekt trzeba poczekać z 3 tygodnie. Ja mam wizyty online. Teraz już przepisał mi leki na dłużej bym nie musiał wydawać tak czesto tego 130 na wizytę.


@lapovsky: Na działanie SSRI czekam już 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lapovsky: Po prostu serotoninowe antydepresanty pomagają tylko części pacjentów. A nie tak jak się przyjmuje, że to genialne leki, które pomogą każdemu. A dodatkowo na początku brania bardzo często nasilają lęki, wzmagają napięcie psychofizyczne.
U mnie wejście na antydepresanty to prawdziwa męka. Akatyzja / niepokój psychofizyczny, lęki. A później nie jest wcale dużo lepiej. Wciąż mi dokucza akatyzja.