Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: jeszcze nie, na razie tylko brałem SSRI i SNRI, ale będę namawiał psychiatrę na zmianę leku na coś, co mniej wpływa na beniz.
Psychoterapia to droga zabawa( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: depresja i bezsenność. Miałem też objawy fobii społecznej, ale chyba na to akurat Velaxin pomógł. Ogólnie #!$%@?łem sobie życie przez byłą narzeczoną, większość z ostatnich 10 lat chlałem i ćpałem. Dopiero jak trzustka mi wysiadła to zacząłem się ogarniać.
@lapovsky Jak wyglądają te ataki i jak często Cię dopadały? Przez kilka dni jest dobrze ale nagle pojawia się jakaś myśl czy cały czas jest słaby nastrój ale nagle ulega znacznemu pogorszeniu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: pracuje na samozatrudnieniu, więc nawet w ciągach alkoholowych sobie jakoś radziłem. A trzustkę zniszczyło mi chlanie i zła dieta. Wylądowałem na SORze z ostrym zapaleniem jakieś 4 lata temu. Dopiero wtedy do mnie dotarło, że w sumie fajnie by było jeszcze trochę pożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: Ciągle natłok lekowych i czarnych myśli, atak stresu znikąd, cały czss spiete ciało, mega objawy fizyczne ale o dziwo wszystko się uspokoilo po ssri, a nie wierzyłem w to.
@lapovsky Ja jestem lękliwy od dziecka. Zawsze chodziłem ze schowana głową (barki maksymalnie do góry) z czego teraz zdałem sobie sprawę że to przez lęk. Od gimnazjum doskwiera mi światłowstręt - nie mogę korzystać z laptopa bez przyciemnianych okularów, na dworze tez często boli mnie głowa niezależnie od pogody. Sporadyczne migreny z aurą. 3 lata temu ciało się popsuło - spięcie mięśni od szyi po krzyż, chrupanie i strzelanie w szyi i
@stanley___: myśleć to zdarza mi się nawet teraz. To nie było tak, że 10 lat temu mnie rzuciła i od tego się zaczęło. Suka niszczyła mnie przez kilka lat psychicznie, a że alkohol i inne gówna pomagały sobie z tym radzić to i się wciągnąłem w nadużywanie. A potem to już poleciało samo, w ostatnich tygodniach chlania waliłem po minimum15 browarów dziennie xD.