Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek: ja się czasem (ale rzadko) angażuję w projekty non-profit jeśli temat mnie jara albo jest to jakiś cel społeczny, i upewnię się że projekt jest rzeczywiście non-profit a nie tylko z nazwy bo np. wynagrodzenie szefa jest kosztem projektu :P I w takim projekcie jedna ważna zasada, nikt nie kwestionuje rozwiązań z mojej działki które proponuję.
@TadzioNorek: W wielu branżach "kreatywnych" to co dzieje się ostatnio to jakaś masakra, wszyscy chcą wszystko za drobne, albo najlepiej za darmo, a najlepsze jest to, że ktoś się do tego zgłasza XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krejziismylife: nie przejmuj się @psylo, on jest tak zaślepionym fanatykiem że jakby ktoś postawił na rynku w rzeszowie pomnik gigantycznego kawałka gówna to powiedziałby że to jest powód do chwały bo żadne inne miasto nic takiego nie ma
@TadzioNorek: Nie jestem grafikiem, ale część rzeczy robię za darmo. Jak fajny projekt, czy jakaś "wyższa idea" to czemu nie? I zawsze też jakieś znajomości wpadną. Przeliczanie wszystkiego na pieniądze jest porąbane.