Wpis z mikrobloga

to zarejestrowana spółka, sprawdziłem ich w krs i wpisane jest ukraińskie imię i nazwisko, na stronie internetowej szczątkowe informacje i wklejona jedna faktura na dziecko które zbierają od ponad roku na kwotę 1500 zł, stoją pod Lidlami, wszędzie gdzie kasa i ludzie, nie mam już sił na nich,


@Knamga: No i gdzie widzisz problem niby? xd
@Knamga: grzeb dalej, a stanie Ci się krzywda.

To akurat jest mafia i gówno ma z UA wspólnego. Swego czasu pewni dziennikarze chcieli to rozszyfrować i skończyło się na poważnym grożeniu.

Ot kolejna zbiórko mafia, skoro tego nie rusza nasza Policja, to Ty człowieku szary odpuść.

Tym bardziej że Ci ludzie co zbierają, to wierzą w to co robią, a potem masz Ukrów w samochodach za 500K. To jest sprawa dla
@Knamga: pisz anonimowe zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa do prokuratury. Szansa że mają kogoś w lokalnej policji jest, szansa że pani Kasia otwierająca paczki w prokuraturze jest na ich liście jest znikoma. Kogo by nie znali jest szansa że biurokracja ruszy sama przez nikogo nie zauwazona
@KrzaczekPl

To akurat jest mafia i gówno ma z UA wspólnego. Swego czasu pewni dziennikarze chcieli to rozszyfrować i skończyło się na poważnym grożeniu.


Masz jakieś źródło, rozwinięcie tematu?
ale co im zrobią i z jakiego artykułu jak prowadzą „legalna” zbiórkę?


@Knamga: każda zbiórka powinna być zgłoszona w ministerstwie finansów, powinni mieć nadany nr. Raz wdałem się w dyskusję to pokazywali mi KRS ale nr nie mieli. Zgłaszać na policję