Wpis z mikrobloga

@mates1947: miała kilka takich momentów we wcześniejszych odcinkach, gdzie ewidentnie było widać, że jest co najmniej poziom albo dwa wyżej pod względem inteligencji i rozgarnięcia od reszty, zwłaszcza kobiecej części, tego towarzystwa; jest też wysportowana, co potwierdziła teraz, latynoska uroda nie każdemu może odpowiadać, wizualnie wybrałbym Karę, ale myślę, że w swoim kręgu kulturowym uchodziłaby za bardzo atrakcyjną
@edenmar: nie no porównując do Bibi czy Kornelii to każdy jest wybitnym przedstawicielem inteligencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie mnie nie porywa ani jeśli chodzi o osobowość ani za dużo nie wnosi do programu bo jak zamącić mogła to wygrała gościa który potem powiedział że w sumie miał lepszy kontakt z Sidem
@mates1947: no ale jak rozumiem dyskusja toczy się wokół uczestników programu, a nie ogółu populacji, mnie np. bardziej pod względem osobowości przekonuje outsiderka Sara niż hałaśliwa Justyna, wady osobowości innych kobiet są doskonale znane, a taka Kara to np. w ogóle nie wiem jaką ona ma osobowość