Wpis z mikrobloga

@miauczar ze 2,5 miesiaca. Ale tez wystawialem pierwszy raz w lutym, a zauwazalny wzrost zainteresowania mialem w polowie kwietnia jak sie zrobilo cieplo. No i troche obnizylem cene. Po obnizeniu ceny w ciagu 1,5tyg sprzedalem pierwszemu ktory przyjechal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bajbuss: pytam bo ja swoje pierwsze auto sprzedałem w 2 dni, drugie wystawiłem miesiąc temu i jako osoba która czyni to po raz drugi w życiu wydawało mi się że sprzedaż auta to max. 2-3 tyg. Natomiast obecne sprzedaje już miesiąc i mimo że już cena prawie ostatnia minimalna jaką jestem w stanie zaakceptować to zadzwoniły w miesiąc 3 osoby. Kurde :-|
@voucher_z_biedry: dokładnie ja tak kupiłem poprzednie auto w godzinę od wystawienia. Teraz szukam czegoś i nie ma opcji znaleźć nic sensownego bo jak coś w dobrych pieniądzach o zdatne do jazdy to jak dzwonię cały czas jest jedno zdanie "klient już jedzie zadzwoń pan za 2h" i lipa. Poszukam jeszcze tydzień jak nic nie znajdę sensownego to do salonu idę i pierdziele. A Mirki handlarze niech się biją o te auta