Wpis z mikrobloga

Piszę tego posta ku przestrodze. Jestem przy paczkomacie przynajmniej 1-2 razy na dzień i ZAWSZE widzę przynajmniej 1-5 niedomkniętych skrzynek. Czasem zdarza się że ktoś nawet na ekranie nie zakończy nadawania paczki i mogę mu ją wyciągnąć. Zwykle tylko domykam te skrzynki ale z ciekawości czasem do nich zaglądam, nie raz jak tak jak dziś była w środku czyjaś paczka. Kolega własnie w ten sposób stracił swoją nie klikając "zakończ" po włożeniu paczki. Uważajcie więc przy nadawaniu itd. bo jak ja jestem uczciwy tak nie zawsze na takiego traficie a widzę od jakiegoś czasu że to nie jest sporadyczna sytuacja.

#paczkomaty #inpost #kurier #polska
Zwiadowca_Historii - Piszę tego posta ku przestrodze. Jestem przy paczkomacie przynaj...

źródło: comment_1620812713XPUoBFbEHpierQpvHy9X3a.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Dragonfruit: To ja raz miałem tak że chce włożyć paczkę a tam inna. Zadzwoniłem na infolinię, gość powiedział że za chwilę włączy się alarm i abym się nie przestraszył i otworzy się inna skrzynka. Faktycznie zaczęła nawalać syrena z kogutem ludzie patrzą dookoła z brązowymi gaciami.. włożyłem paczkę do tej skrzynki i koniec historii.
  • Odpowiedz