Wpis z mikrobloga

Piszę tego posta ku przestrodze. Jestem przy paczkomacie przynajmniej 1-2 razy na dzień i ZAWSZE widzę przynajmniej 1-5 niedomkniętych skrzynek. Czasem zdarza się że ktoś nawet na ekranie nie zakończy nadawania paczki i mogę mu ją wyciągnąć. Zwykle tylko domykam te skrzynki ale z ciekawości czasem do nich zaglądam, nie raz jak tak jak dziś była w środku czyjaś paczka. Kolega własnie w ten sposób stracił swoją nie klikając "zakończ" po włożeniu paczki. Uważajcie więc przy nadawaniu itd. bo jak ja jestem uczciwy tak nie zawsze na takiego traficie a widzę od jakiegoś czasu że to nie jest sporadyczna sytuacja.

#paczkomaty #inpost #kurier #polska
Zwiadowca_Historii - Piszę tego posta ku przestrodze. Jestem przy paczkomacie przynaj...

źródło: comment_1620812713XPUoBFbEHpierQpvHy9X3a.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
na szczescie latwo kogos takiego zlapac, paczkomaty maja monitoring 24h


@Miszcz_Joda: jak policja zobaczy na nagraniu w słabej jakości kogoś w masce, bez żadnych charakterystycznych znaków, a jeszcze nie daj boże w czapce czy okularach przeciwsłonecznych to sprawa z miejsca jest przeznaczona do umorzenia.
Z resztą nasi dzielni funkcjonariusze nie zawsze widzą sens w zgłoszeniu się po monitoring w takiej sprawie.
  • Odpowiedz
Kolega własnie w ten sposób stracił swoją nie klikając "zakończ" po włożeniu paczki.


@Zwiadowca_Historii: ostatnio nadawałam i musiałam otworzyć jeszcze raz skrytkę. Trzeba było pokazać QR albo wpisać kod nadania, żeby to zrobić. Więc albo ktoś na to zwrócił uwagę, albo cumpel zmyśla.
  • Odpowiedz
@Zwiadowca_Historii to chyba się bierze stąd, że przy odbieraniu paczki, po jej wyciągnięciu, paczkomat już nie istnieje. Wyjął, zamknął, nie będzie klikał że jest ok i zakończ. Już ma to po co przyszedł, wiecej go nie interesuje, to za duży wysiłek ;)

I tu tak samo - włożył? Zamknął? Koniec tematu, zrobione, narazie.
  • Odpowiedz
Mialem kiedys podobna sytuacje i po prostu zamykam drzwi i odbieram albo nadaje swoją a kurier niech sobie wyjaśnia co kto tam odwalił
  • Odpowiedz
@Zwiadowca_Historii: Ja kiedyś nadawałem większą ilość paczek i jak wrzuciłem już ostatnią do skrytki to do ekranu podeszła jakaś babka, ja nie wiem czemu, ale po prostu odszedłem od paczkomatu i nie potwierdziłem włożenia paczki. Potem w domu patrze, ze paczka nadal ma status do nadania w paczkomacie. Babka musiała wcisnąć anuluj. Dzwoniłem na infolinie InPostu i 2 razy podobno sprawdzali skrytki, w poszukiwaniu mojej paczki. Nie udało się znaleźć,
  • Odpowiedz