Wpis z mikrobloga

@drzewnyzwierz @Promilus: @John_archer: @lycha911: @kluskakrakowska: @zapalka: @kaszkai @OsiemPiec @naatalii @etutuit @mare4e @madzenta @Multikonto3210 @Outmare @Koniorro

#szczepienia #johnson #szczepsiezwykopem #koronawirus

Cześć

Mam pytanie techniczne do osób które wolałem w poprzednim wątku, https://www.wykop.pl/wpis/57288395
Wiem że część z was jest już zaszczepiona, część może była w międzyczasie.

Prawie równo 6 dni po szczepieniu, dostałem najpierw na stopach, a później na nogach i okolicach tricepsów, ogromnej wysypki, dzisiejsza noc nie przespana, wziąłem o 3 w nocy clatre, i po dwóch godzinach przeszło. Ale to jakaś masakra była.

Czy ktoś was miał podobnie po J&J ?

Dzięki
  • 14
@infidel92: moi znajomi po drugiej dawce pfizera mieli gorączkę i ból głowy i ręki. Później spokój na półtora tygodnia a teraz on ma spuchniętą twarz z lewej strony i taka jakby łuszcząca skóra na rękach, a ona ma wysypkę na nogach i rękach i #!$%@? wie o co chodzi XDDDDD
  • 0
@kluskakrakowska mam zamiar, bo tego trochę już za dużo xD @mare4e to samo Żeby nie było że lecę w ciula to wrzucam kadr z filmiku który wysłałem wczoraj dziewczynie, etap koło 00:00 zanim zaczął się armageddon, w szczycie miałem całe czerwone nogi od kostek do kolan, lekko czerwone uda oraz swedziały mnie tricepsy xD Odkąd wziąłem clatre, nie ma śladu po zaczerwienienich
@infidel92 mój mąż miał podobnie, ale jak kończył izolacje podczas korony. Podobno wysypka (podobno) wystąpiła bo pojawiły mu się przeciwciała. Może Twoja też jest z tym związana? Wysypka pojawiła się nagle i byla bardzo swędząca, lekarz stwierdzl, że dostanie zastrzyk w tyłek i po tym przeszło :)