Wpis z mikrobloga

#perfumy

Panie i Panowie, dajcie przykłady jakichś perfum nadających się na lato, miałem okazję wąchać kilka, które są polecane na YouTube i m.in tutaj. takie jak - Prada L'Homme, Prada Luna Rossa, Dior Sauvage, Chanel Allure Sport, Light blue intense, Profumo, Yves Saint Laurent Y, Invictus, najbardziej ze wszystkich zapachów do gustu przypadło mi Moschino uomo?, To jest rewelacyjny zapach, ale boli mnie to jak krótko się na mnie trzyma... Jest jeszcze Light blue forever, w którym grejpfrut również jest super. Czy macie jakieś zapachy, które świetnie nadają się na lato w cenie do 400 złotych? Jak na razie żaden z tych "popularnych" zapachów nie przypadł mi do gustu, chodzi o zapach na codzień, nie duszący ludzie, przyjemny dla otoczenia.
  • 7
Prawdę mówiąc, to ja już nie wiem czego oczekuje po perfumach letnich, bardzo lubię takie na okres jesień/zima, a tutaj nie ma jak na razie nic tak ciekawego dla mnie, może moje oczekiwania są zbyt duże i raczej będzie ciężko znaleźć cokolwiek, co im dorówna. W Lipcu mam ślub, myślałem że coś znajdę na tę okazję, na samym początku chciałem kupić Noir Extreme, postanowiłem wybrać coś bardziej letniego, ale jak do tej
@Xaromiredes: A jakie lubisz w okresie zimowym? Może dobierzemy jakiś ich bardziej letni odpowiednik. Ja także dużo bardziej wolę zapachy zimowe, drzewne, dlatego latem wybieram często zapachy drzewne ale z dodatkiem cytrusów i innych lżejszych nut. Może spróbuj jakiś letnich wetiwerowców, takich jak terre d'hermes, rasasi fatan, Encre Noire Sport czy moje niedawne odkrycie, którym się zachwycam lalique pour homme equus (mocno wetiwerowo, drzewne z takim lekko kolońskim, cytrusowym początkiem).