Wpis z mikrobloga

@goferek piękna sprawa, wczoraj wielki grubas na elektrycznym MTB prawie rozjechał tam dwójki ludzi którzy kulturalnie prowadzili rowery...
@bugg: ja tam zawsze wyprzedzam innych tuż przed tunelem, zsiadam, a jak widzę że panicz nie zamierza zsiąść to prowadzę rower na wyprostowanej ręce obok. Jeszcze zazwyczaj noga zaczyna mnie boleć i powoli kuleję idąc tamtędy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goferek: szkoda, że nie cisną z takim zaangażowaniem potencjalnych morderców w samochodach, na każdym rogu łamiących po kilka przepisów. No ale rowerzystę, który może doprowadzić np. do tragicznego w skutkach przestraszenia pieszego, łatwiej capnąć, wiadomo.

ja tam zawsze wyprzedzam innych tuż przed tunelem, zsiadam, a jak widzę że panicz nie zamierza zsiąść to prowadzę rower na wyprostowanej ręce obok. Jeszcze zazwyczaj noga zaczyna mnie boleć i powoli kuleję idąc tamtędy (
szkoda, że nie cisną z takim zaangażowaniem potencjalnych morderców w samochodach, na każdym rogu łamiących po kilka przepisów.


@BrockLanders: Policja w ogóle nie łapie źle jeżdżących kierowców, nie daje mandatów i nie odbiera prawek. Tak było, nie zmyślam.

No ale rowerzystę, który może doprowadzić np. do tragicznego w skutkach przestraszenia pieszego, łatwiej capnąć, wiadomo.


Dużo łażę na nogach po Krakowie, i jak do tej pory, jako pieszy nigdy nie miałem niebezpiecznej