Wpis z mikrobloga

@vegetator21: no ja tylko nie zrobiłem całkowicie tego zadania 8 z trójkątami ,prawdopodobieństwo mam źle i w tym zadaniu z geometrii analitycznej nie mam tego podpunktu b + strace jeden punkt za zamknięte i jeden za dziedzine. Czyli z moich obliczeń wynika że będzie to 37/50 czyli 74% ez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheScarecrow: w ogóle kazali sobie wyznaczyć rownanie pola od m, gdzie tam było x i mnie to zbiło z tropu ( ͡° ʖ̯ ͡°) zanim na to wpadłem to z pół godziny minęło
@TheScarecrow: @sztach: powtórka z rozrywki mówicie, że fizyka? XD Ja już chyba #!$%@? w to wkładam i idę na uniwerek bo policzą mi tylko matmę XDDD, przecież ta fizyka to pewnie będzie jakaś #!$%@?, bo będą chcieli niby ułatwić a dadzą tylko nowe typy zadań których nigdy nie liczyłem xD
@sztach: Nie wiem #!$%@? na próbnych dają banały a na normalnych jakieś gówno XD, na polskim też tak było na próbnych to ez 60% czy tam 70% a teraz z części testowej max kilka punktów i nie wiem czy zdam XDDDD. Zazwyczaj było odwrotne czyli próbne trudniejsze aby nastraszyć, byśmy się uczyć zaczęli, a tera dali luzik a na normalnych jakieś #!$%@?, może w cke się ktoś jebnął i zamienił próbne