Wpis z mikrobloga

W marcu na próbnej 80%, teraz liczyłem na tyle samo albo więcej, mając na uwadze, że próbne matury są z reguły trudniejsze. A co się okazuje? Że mogę sobie pomarzyć o 70%. Miało niby być łatwiej, a było dużo trudniej XD
#matura #matematyka
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheScarecrow: naprawdę aż tak ciężka była matura z matmy rozszerzonej? Rok temu napisałem ją na 66% i chcę w tym roku pisać fizykę rozszerzoną aby zwiększyć punkty podczas rekrutacji bo miała być łatwiejsza matura xD a tu wychodzi na to że mogę mieć w------e
  • Odpowiedz
@Matias_Moa_Viecki: jak czytam na internecie to większość co poprawiała wynik bo brakło im punktów to napisała albo gorzej albo może na tyle samo pomimo że się uczyli znacznie więcej, po prostu nie dali pewniaków takich a zamiast tego dziwne i nietypowe zadania, to bardziej przypomina test na iq a nie test z matematyki XD
  • Odpowiedz
@Perse: granica była banalna, ciągów nie było wcale, dla mnie ciężkie było zadanie 14, ogólnie geo analityczna i dowody w planimetrii, jakoś czasu zabrakło bo za dużo na nierówności straciłem jak debil xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Perse: nieoczywiste rownanie trygonometryczne, warunkowe w kombinatoryce, pierwszy raz od dawna logarytm w otwartym i to jeszcze w dowodzie, funkcja pola z ceną... Ogólnie niefajna matura
  • Odpowiedz