Wpis z mikrobloga

@NoNameNoIdeaNoLife no i tak jakoś długo Ci wytrzymał. Byłem wczoraj na rowerku i kolega mówi ale masz piękny łańcuch a po powrocie czarny a to tylko 70 km. Kupiłem na allegro momum bo polecali na yt 500 ml za 159 zł będę testował :-P
@Jason_Stafford: Widzę, że przewija się temat Squirt Lube. W ostatnią sobotę chciałem się przerzucić z brudnego finish line green na woskowy Squirt. Zalecane było dokładne wyczyszczenie napędu, więc podjąłem to wyzwanie. Cały dzień bawiłem sie w odtłuszczanie przy pomocy Meglio. Nie robiłem szejków, tylko zwykłe moczenie w wiaderku, szorowanie, płukanie itd. Finalnie czystość łańcucha i napędu oceniam na 7/10, zdecydowanie mogło byc lepiej. Cały szczęśliwy składam wszystko do kupy, smaruję Squirtem
@glissando: ja testowałem momum a teraz męczę squirt. Łańcuch czysty (na momum chyba czystszy) ale dalej głośny aż wstyd. Chcę przeczekać na koniec sezonu żeby zobaczyć jak z trwałością łańcucha ale z drugiej strony jak łańcuch w cenie jednej butelki to może nie ma co wariować.
@matetaket Jak u Ciebie skończyło się z tym squirtem? Mam dokładnie ten sam problem, zrobiłem shake łańcucha w benzynie, wszystko dokładnie odtluscilem (właściwie ze smaru fabrycznego, bo nowy napęd), potem nałożyłem według tych wskazówek z cyklopary i wstyd aż mi jeździć bo jest tak głośno. Potem nakładalem kolejne warstwy, ale niewiele to pomogło. Łańcuch ultegra, na smarze fabrycznym był bardzo cichutki. Ostatecznie udało Ci się rozwiązać ten problem?