Wpis z mikrobloga

@bocznica:
[możliwa prowokacja]
to może równie dobrze być bait jakiejś sjw dziennikarzyny (?) a potem chlip chlip mizoginizm i hejt skierowany wyłącznie ze względu na to że jest to jest panseksualny genderfluid ftm unicorn, a nie ze względu na mało realistycznie oczekiwania
Ale tak z ciekawości - posiadam kompa wraz z osprzętem, za którego początkiem 2019 roku dałem 14k,


@Psychopathy_Red: super xD tyle co MacBook 16 cali, dobry flex cumplu.

Fajnie brzmi anegdotka z małym #!$%@? w zestawieniu z próba przyszpanowania elektronika za 11 netto w kolejnym akapicie xD
@g0dl1ke: czekaj, czy Ty się chwalisz teraz, że przestałeś szanować to auto, bo Cię na to stać?


@Dzimi22: nie, mówię ze jeżeli ktoś kupuje gruza bo sie boi ze mu pod blokiem poobijaja to #!$%@? głupoty bo to nie jest główny powód xD
Ale jakie doświadczenie by zebrala jako 16, 17 czy 18 latka w wakacyjnej pracy? Podawacz gofrow? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Shyvana: W moim korpo zatrudnili 19-latka na stanowisko grafika... Oprócz tego można pójść na wakacyjne praktyki - na praktykach zazwyczaj gówno płacą, ale nie wymagają żadnego doświadczenia i skilli.

Można też zrobić jak ja - znaleźć sobie pracę nie wymagającą doświadczenia, ale nadal dobrze płatną... Ja w
Nie znam nikogo kto mając pieniądze kupuje używany samochód gdzie co chwile trzeba robić jakieś gumy w zawieszeniu skoro można kupić nowe i mieć faktycznie parę lat/150 tys. km spokoju xD


@g0dl1ke: To zależy. Można być młodym na dorobku i np. uzbierać 100k+ na wkład własny na własną nieruchomość... To wtedy masz pieniądze czy nie?
Z jednej strony ponad 100k uzbierane, z drugiej - jak wydasz to na samochód, to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bocznica: że niby heheszki z juleczek, a tak naprawdę to konto opa i właśnie tak dobrze rozpromował tę akcję tym wpisem, że jest na tę chwilę zebrane 577 zł i prawie 1500 udostepnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)