Wpis z mikrobloga

213 225 - 2000 = 211 225

Nie wiem co mi jest O_o, miałem wrażenie, że zasłabnę. Nie byłem zmęczony, ale słaby, bez sił :o zaczynałem się bać, że nie dojadę do domu, do tego jakoś serce mi ostatnio dziwnie bije, nie wiem co się dzieje. A jak wiecie taka odległość to dla mnie nic szczególnego, ostatnie baseny ledwo przepłynąłem.

Może mam czegoś niedobór? Witaminy, żelazo, magnez? #dieta #zdrowie HELP

#plywajzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
@DamianParol: raczej gruby jestem i wolno chudnę mimo dużej ilości pływania, zazwyczaj nie żałuję sobie jedzenia. Kupię żelazo, magnez i witaminy. Ale z tego co pamiętam właśnie rzeczywiście żelazo jest kluczowe dla pracy mięśni, dzięki. Nie czuję się zmęczony, ale bezsilny, oby pomogło.
  • Odpowiedz
@DFENS: Najlepiej to zrób badania krwi (co jakiś czas warto zrobić komplet) w tym poziom hemoglobiny. I w razie czego łykaj żelazo, ale poproś raczej lekarza o suplement na receptę. Magnez nie zaszkodzi, ale też raczej nie pomoże. Witaminy na pewno są Ci nie potrzebne.
  • Odpowiedz
@DFENS: Może tego żelaza brak? Daj znać jak tam wyniki. Ja się dziś dowiedziałem od czego mnie ta senność i zmęczenie złapało. Myślałem że po prostu jesień idzie, zimno itp. ale prawdopodobnie to od leku który zażywam w sumie od niedawana. Muszę go odłożyć i może wrócę na basen i rower bo potem w zimie będzie ciężko.
  • Odpowiedz
@DFENS: A hemoglobina?

Monocyty mogą świadczyć, że toczy się jakaś infekcja i to może tłumaczyć złe samopoczucie. Wart dalej diagnozować.

Cholesterol nie daje objawów w samopoczucie, ale warto spróbować go zbić. Wyklucz z diety tłuste słodycze, fast food, tłuste mięsa i może włączyć margarynę ze sterolami roślinnymi. Za kilka tygodni powinno być lepiej.
  • Odpowiedz