Wpis z mikrobloga

#gielda pytanko do wykopowych inwestorów, gdzie jest dno CDPR? jak pol roku temu mowilem, ze kupie ponizej stowki to mnie mało śmiechem nie zabito, ale to już coraz bliżej.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grayjedi urośnie na 100% pod drugi sezon wiedźmina jak wyjdzie, ale to jeszcze trochę czekania. Pewnie będzie zgrane z wiedźminem rtx i Monster slayerem na telefony
  • Odpowiedz
@Korova: Nie lepiej wyjsc ze strata i wejść w coś pewniejszego? Na podatku bedziesz do przodu sporo. Tzn nie wiem ile masz, ale masz stratę która można odzyskać w podatku częściowo.
  • Odpowiedz
  • 1
@mitatuyo myślę że jest jeszcze na to czas, może się mylę. Ja już wychodziłem z cdp po 450, później wszedłem za połowę jeszcze raz po 320 bo wyczułem promocje, pomyliłem się, ale przez to że to drugi raz i tylko za część to tak nie boli. Wierzę że cdp jeszcze odbije a nawet jeśli sprzedam że stratą to dramatu nie będzie. O podatku pomyśle pod koniec roku.
  • Odpowiedz
@mitatuyo: Nikt nie wie ale jedno jest pewne. Zanim będzie dno, to będzie jeszcze martwe wybicie na wyleszczenie ostatnich leszczyn. Dopiero potem moża będzie patrzeć za konkretnym dnem.

A być może CD Projekt jest już skończony. Generalnie spółki tech mająto do siebie że ich wartość to jedynie marka i ludzie (lub przede wszystkim ludzie). Jako pracodawca nie zasłynęli ostatnio, więc nie przyciągną najlepszych, a jako producent... Bądźmy szczerzy, czy ktoś
  • Odpowiedz