Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zaruchałem :) Pierwszy raz
Byłem u divy która miała 25lat i chociaż była śliczna, fajny cycek, pupa, twarz bardzo ładna (nie pomyślałbym widząc ja na ulicy czy gdzieś w sklepie że sie sypie na roksie) Co nie zmienia faktu że sam s--s był średni jakiś taki k0rwa nijaki.

Ciśnienie miałem mocne, stres jak ch0j (Nic nie jadłem) w dodatku umówiłem sie z nią na 12 a korki były takie że w rezultacie sie spóźniłem 8min... Ale to nic, telefon na 2 razy i już byłem u niej w mieszkanku (STRES) mimo że miałem ciśnienie w momencie przekroczenia progu myślałem że mi nie stanie xD
Szybko sie rozliczyliśmy i dziewczyna zaprowadziła mnie do łazienki gdzie wziąłem prysznic.

Sama akcja. Mocno średnia nawet będąc już z nią na łóżku czułem sie dziwnie... Zaczęła od loda i nie wiem może coś zemną jest nie tak? ale nic nie czułem. Później mnie zaczęła ujeżdżać ale też jakoś średnio (chyba przez stres) Co nie zmienia faktu że c---i z wyglądu miała 11/10 (ale o tym później) W końcu poleciałem od tyłu i tu udało sie skończyć (w gumce) ale samo uczucie mogę porównać do zabaw z masturbatorem, pewnie to przez gumkę a może po prostu przez masturbacje czy wspomniany wcześniej stres :/ NIE WIEM NIE ROZUMIEM TEGO.

Nie rozumiem tego też że... Wydawało mi sie że c---i będą jakieś takie lepsze w dotyku jak i reszta ciała. Dziewczyna miała super ciałko c---i jędrne ale wydawały się jakieś takie trochę za twarde? a sztuczne nie były.
Samo ruchanie jak pisałem poleciałem od tylca (dałem rade) trochę sie spociłem (ulany nie jestem) to 2 raz nie dałem rady skończyć. Nawet nie chciało mi sie (wiem jak to brzmi) 30min zabawy zapłacone za 1h XD Czy wróce? chyba nie... Bezsensu to jakieś, dziwnie sie r00cha jak sie do kogoś nic nie czuje. A z tyłu głowy jest myśl że przecież to s--s za pieniądze :/ Niby mówią że to jak z koleżanką itd... Ale ja jakoś tego nie czuje> mówiąc wprost pie$dole to...

Czy czuje sie jak przegryw? Tak, ale polecam każdemu co ma już ponad 22lvl i nigdy nie ten tego. Żeby poszedł do (MŁODEJ DIVY) i poczuł że ten s--s to nic takiego... Jedynie czego żałuje to że dopiero teraz sie odważyłem pójść.
Przyznam sie że nawet teraz jak o tym myślę pisząc to wszystko to jestem w szoku xD że poszedłem zaruchałem ale jakoś fajerwerków nie ma i raczej nie będzie.

Ciekaw jestem czy po tym wszystkim zmieni sie moje podejście do kobiet. W sensie że będę bardziej odważny itd...

#przegryw #divyzwykopem #s--s
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mathias94: No właśnie to jest to... Ale korciło mnie żeby spróbować, kiedy wszyscy gadają jaki to s--s nie jest że ochy i achy!
Pewnie coś napisze za 2msc może więcej czy coś sie zmieniło. Dziwi mnie tylko jak inni kiedyś pisali że "zakochali sie w dziwce" K0rwa jak ja sie pytam jak?
  • Odpowiedz
@thyger909: podziel się namiarem na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tak jak wyżej pisali - pewnie mocno przyzwyczajony jesteś do #konzwalony i benis ci słabiej reaguje na inny bodziec. Mniej walenia i będzie git.
Druga sprawa - to było dla ciebie coś nowego więc to normalne, że był jakiś stres, wiele osób tak ma, nie przejmuj się. Następnym razem już się nie będziesz stresować, zwłaszcza, że teraz wiesz że to nie jest żaden big deal.
Dobrze, że wziąłeś młoda i ładna dive. Poszukaj trochę opinii o różnych dziewczynach na garso/erometrze i może wybierz sobie opcję gfe (ale prawdziwe gfe) skoro jesteś z tych, którzy potrzebuja trochę tej otoczki przy ruchaniu to i na to rynek ma odpowiedź - są dziewczyny, które gfe oferują bardzo fajne.
Możesz też z czasem próbować jakichś udziwnien to wtedy to już w ogóle ci jakikolwiek stres
  • Odpowiedz
@thyger909: podszedłeś do tego jak do jakiegos egzaminu zamiast podejść na luzie i dobrze się bawić. Za dużo robótek ręcznych. W moim przypadku stanął od razu, bez komendy, nawet nie musiała się rozbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za bardzo się stresowałeś
  • Odpowiedz
Cytowany tekst...Dziwi mnie tylko jak inni kiedyś pisali że "zakochali sie w dziwce" K0rwa jak ja sie pytam jak?


@thyger909: też to mnie kiedyś dziwiło. Jak jest się już w środku i widzi że diva to też człowiek, czasem interesujący i naprawdę atrakcyjny, to przestają dziwić tego typu sytuacje. Jesteśmy tylko ludźmi.
  • Odpowiedz
@thyger909 Przynajmniej posmakowałeś jak smakuje ten owoc i zobaczyłeś że nie ma niewiadomo jak boskiego smaku, gdy seksi się bez uczuć wyższych to szału nie ma i jest to zwykła czynność fizjologiczna.

Z powodu tego uproszczenia do zwykłej czynności ja zawsze będę przeciwny inicjacji seksualnej z divami(to zresztą niejedyny powód), doświadczenie zdobyłeś ale sam widzisz że jest niepełne.

Co do uczucia podczas loda to możliwe że benek tak przywykł do łapy
  • Odpowiedz
@thyger909:

samo uczucie mogę porównać do zabaw z masturbatorem, pewnie to przez gumkę

Bezsensu to jakieś, dziwnie sie r00cha jak sie do kogoś nic nie czuje


jako że dziś odkryłeś że do przesady wyidealizowaleś zajebistość seksu i kobiecego ciała, to od razu mogę ci powiedzieć że brak gumy czy to uczucie też nie jest jakimś wow nie wiadomo czym zwiększającym przyjemność o sto ( ͡
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Może miała sztuczne nie wiem ale blizn niczego nie było... Były jędrne podobnie jak i d------a... Dziewczyna ewidentnie dba o siebie i to jest + Miała lekki makijaż ale i bez niego robiła by szał. Jak mówiłem oglądałbym sie na ulicy.
Serio nie spodziewałem sie że na roksie znajdę taką ślicznotkę :) do tego lekko nieśmiałą.
Tylko że tak jak ty i @pap123 @Florentino @TestoDepot piszecie za dużo stresu i rękodzieła...
Do tego podkreślam była to pierwsza dziewczyna która mogłem złapać za dupe czy c---i więc no byłem i nadal troche jestem w lekkim szoku xD (coś dla
  • Odpowiedz
@thyger909: S--s z dziwką jest nijaki i mechaniczny w porównaniu do takiego naturalnego z partnerką, gdzie jest zbudowana jakakolwiek więź - bardzo Ci tego życzę. Moim zdaniem s--s z uczuciem, emocjami jest naprawdę zajebisty, kiedy dwie strony czują pożądanie do siebie.

Ja tam najbardziej lubiłem s--s z nienawiści, bo się zdradziłem z dupą - w sensie ona mnie i ja ją, a potem wyrzuciliśmy wszystkie pretensje w seksie i każdy
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Czekam na taką lekturę :) jak coś to pamiętaj WOŁAJ!

@folwarkzwierzecy Zgadzam się jest mechaniczny, natomiast ja na s--s z osobą która odwzajemniłaby mi miłość nie mam szans... Nie mam gadane, jestem też nudny xD a i wygląd... Może pomińmy bo o swojej mordzie nie będę sie rozpisywać :D
@tomek001 No z jednej strony brakuje tego i to tak bardzo bardzo z drugiej strony, pocałunek (w usta)
  • Odpowiedz
@thyger909: odwrotne sytuacje też mogą mieć miejsce, że diva zakochana w chłopie, ten nie pracuje i ona utrzymuje ich oboje - w dodatku ją puka rzadko kiedy, a woli malolatki ( )
O niektórych rzeczach to się fizjologom nie śniło ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz