Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zaruchałem :) Pierwszy raz
Byłem u divy która miała 25lat i chociaż była śliczna, fajny cycek, pupa, twarz bardzo ładna (nie pomyślałbym widząc ja na ulicy czy gdzieś w sklepie że sie sypie na roksie) Co nie zmienia faktu że sam seks był średni jakiś taki k0rwa nijaki.

Ciśnienie miałem mocne, stres jak ch0j (Nic nie jadłem) w dodatku umówiłem sie z nią na 12 a korki były takie że w rezultacie sie spóźniłem 8min... Ale to nic, telefon na 2 razy i już byłem u niej w mieszkanku (STRES) mimo że miałem ciśnienie w momencie przekroczenia progu myślałem że mi nie stanie xD
Szybko sie rozliczyliśmy i dziewczyna zaprowadziła mnie do łazienki gdzie wziąłem prysznic.

Sama akcja. Mocno średnia nawet będąc już z nią na łóżku czułem sie dziwnie... Zaczęła od loda i nie wiem może coś zemną jest nie tak? ale nic nie czułem. Później mnie zaczęła ujeżdżać ale też jakoś średnio (chyba przez stres) Co nie zmienia faktu że cycki z wyglądu miała 11/10 (ale o tym później) W końcu poleciałem od tyłu i tu udało sie skończyć (w gumce) ale samo uczucie mogę porównać do zabaw z masturbatorem, pewnie to przez gumkę a może po prostu przez masturbacje czy wspomniany wcześniej stres :/ NIE WIEM NIE ROZUMIEM TEGO.

Nie rozumiem tego też że... Wydawało mi sie że cycki będą jakieś takie lepsze w dotyku jak i reszta ciała. Dziewczyna miała super ciałko cycki jędrne ale wydawały się jakieś takie trochę za twarde? a sztuczne nie były.
Samo ruchanie jak pisałem poleciałem od tylca (dałem rade) trochę sie spociłem (ulany nie jestem) to 2 raz nie dałem rady skończyć. Nawet nie chciało mi sie (wiem jak to brzmi) 30min zabawy zapłacone za 1h XD Czy wróce? chyba nie... Bezsensu to jakieś, dziwnie sie r00cha jak sie do kogoś nic nie czuje. A z tyłu głowy jest myśl że przecież to seks za pieniądze :/ Niby mówią że to jak z koleżanką itd... Ale ja jakoś tego nie czuje> mówiąc wprost pie$dole to...

Czy czuje sie jak przegryw? Tak, ale polecam każdemu co ma już ponad 22lvl i nigdy nie ten tego. Żeby poszedł do (MŁODEJ DIVY) i poczuł że ten seks to nic takiego... Jedynie czego żałuje to że dopiero teraz sie odważyłem pójść.
Przyznam sie że nawet teraz jak o tym myślę pisząc to wszystko to jestem w szoku xD że poszedłem zaruchałem ale jakoś fajerwerków nie ma i raczej nie będzie.

Ciekaw jestem czy po tym wszystkim zmieni sie moje podejście do kobiet. W sensie że będę bardziej odważny itd...

#przegryw #divyzwykopem #seks
  • 52
  • Odpowiedz
Zaczęła od loda i nie wiem może coś zemną jest nie tak? ale nic nie czułem


@thyger909: jesteś przyzwyczajony do ręki, ona pasuje lepiej niż cipka, usta czy anus ( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalne. Odstaw bicie na 2-3 m-ce i wróci czucie.

wydawały się jakieś takie trochę za twarde? a sztuczne nie były.


@thyger909: Cycki są różne, każda kobieta ma nieco inaczej w środku tkankę, więcej
  • Odpowiedz
@thyger909: W największym skrócie i uproszczeniu: musi być chemia.
Chemia jest kapryśna i czasem się pojawia a czasem nie. Czasem nie wiadomo czemu nie, a czasem tak #!$%@? że masz wrażenie że lewitujesz ze szczęścia.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: Kurde, właśnie że nie jestem wybredny... Tylko że wszystkie one są mentalnie takie same...

@xyz372 Próbowałem to podczas rozmowy mówiły że jestem za młody albo że przy prawiczkach nie wiedziałyby jak sie zachować i mam dzwonić do młodszych...
  • Odpowiedz