Wpis z mikrobloga

Parę minut po 10 mniej więcej dostałem JJ. Nie szczypało w oczy, w końcu obietnice z dzieciństwa się urzeczywistniły. Mogę co kilka godzin wrzucić jakieś info jak się czuję jak ktoś jest zainteresowany.

40 lat, 188cm, 95kg, puls 65, nic nie wiem żebym przechodził covid wcześniej, bez testu i bez choroby przez cały sezon, przy wstrzykiwaniu ból w ręce nieprzyjemny ale moim zdaniem to przez kiepską technikę (kobita zapieprzała z tym jak Usain Bolt, kąt też byle jaki), teraz praktycznie nic nie czuję. Ale nie dziwię się, że ludzie mogą narzekać na bóle ręki.

#koronawirus #szczepienia #johnson #chwalesie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LZBNZ: bo obecnie to jedyna szczepionka starego typu, ma skutki uboczne do przyjęcia (te znane), a przypadki zakrzepicy były tylko u kobiet (u mężczyzn jeszcze nie były potwierdzone). Zrobię badanie trombocytów i jak będzie ok to biorę, z tego co kojarzę jest też sugerowana osobom które przeszły covid.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZabijamKury ja przeszedłem w listopadzie 2020. Teraz niebawem będę musiał wybrać się na szczepienie bo już każdy wokół prawie zaszczepiony a ja to ciągle olewałem xd
  • Odpowiedz
Chyba ostatnie info. W szczycie temperatura dobiła do 39. Noc nie przespana, wziąłem paracetamol koło 22, gorączka spadła ale dalej silny ból głowy i ręki, wysoki puls, nie szło spać. Teraz mam 36.9 i czuję się "połamany" plus brak sił kompletny. Ale chyba już po wszystkim.

  • Odpowiedz
  • 0
@OsiemPiec moja koleżanka z pracy tydzień po drugiej dawce pfizera dostała plamy na ciele i jakoś spuchła i jej schodzi skóra z rąk XD k---a co oni nam wstrzykują
  • Odpowiedz
@ZabijamKury: Tak jest, u mnie wszystko ok. W sumie tak do czwartku/piątku wyraźnie miałem słabszą wydolność organizmu. Widziałem to na treningu, który musiałem skracać albo zrobić lżejszym. Teraz już wszystko jest ok. Trzymaj się!
  • Odpowiedz