Wpis z mikrobloga

#strava #garmin #bieganie #rower

Szybkie pytanko, z góry przerpaszam za zawolanie tagów "sportowych":

Czy istnieje opcja automatycznego exportu aktywnosci DO gamrin connect?
Ostatnio testuje różne dziwne wynalazki pomiarowe, docelowo używam stravy, ale garmin connect stanowi swego rodzaju backup (nic nie jest wieczne).
I zastanawiam się czy istnieje opcja automatycznego exportu treningów do GC z jakiejkolwiek innej platformy? Tapiirik nie działa w tę stronę, ze stravy też nie ma takiej opcji.
Może ktoś trafił na jakieś rozwiązanie. Import ręczny nie wchodzi w grę, bo to raz że trzeba pamiętać, dwa czasem jest tego sporo i weż człowieku kombinuj z plikami i uploadem.
  • 9
@PurpleHaze:
Możesz przesłać dane z innych kont lub monitorów aktywności do serwisu Garmin Connect.

Możesz importować:

Pliki aktywności Garmin (.tcx, .fit lub .gpx)
Dane dotyczące składu ciała i aktywności Fitbit® (.xls, .xlsx lub .csv). Więcej
@MrShatan: mam zegarek garmina, ale oprocz tego jeszcze bawie sie w testy m.in. corosa, jakis xiaomi ma wpasc itd

@takjakbydzik: ciekawe czy pojdzie synchro z gc z ostatnich 12 lat do google fit, sprawdze to - dziekuje za informacje

@micelangeloB: no wlasnie nie chce importowac tego recznie, bo jest to upierdliwe, mozna zapomniec, pomylic sie itd.
Juz przechodzilem taka akcje jak suunto zamykal movescount i musialem 6 lat treningow
@PurpleHaze:
Spróbuj tą apką:
https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.appyhapps.healthsync&hl=pl≷=US
Próbowałem nią zrobić eksport Huawei -> Strava i była lipa, bo Huawei robi wszystko, by zatrzymać dane użytkownika. W efekcie to co było na Stravie różniło się od tego co było w Huawei i finalnie zrobiłem eksport ręcznie jakimś skryptem z GitHuba.
Z innymi platformami ta apka może działać dobrze, ale po kilku eksportach porównałbym dane, czy nie ma jakiejś kaszany.