Wpis z mikrobloga

@sargento: O tym samym pomyślałem, jeszcze finalnie się okaże że jak przyjdziesz ze swoimi pojemnikami to będziesz miał jakieś profity z tego xD
  • Odpowiedz
@stonka_ziemniaczana przepraszam bardzo to w co mają mi zapakować smażony makaron z sosem i warzywami? W tekturowe pudełko? Ono i tak ląduje w zmieszanych bo to karton powleczony od środka plastikiem. Moze w słoik a to w folię bombelkowa żeby się nie zbilo,
  • Odpowiedz
@chigcht: Ostatnio wchodzę do pewnego "bistro". Lunch dnia: naleśniki z serem na słodko posypane cukrem pudrem + zupa pomidorowa. Cena? 23 zł. Cena z opakowaniami? 26 xD Jeszcze coś mają naliczyć #!$%@? #!$%@??
  • Odpowiedz
@chigcht: Będą, już mniej kupują i widzę to na własnym przykładzie. Zamknięte knajpy, jakieś #!$%@? wymogi niby sanitarne, kolejki nawet w maku gdzie więcej jest typów co rozwożą żarcie, niż innych klientów. Od roku nie zamówiłem nic z restauracji bo i po co? Od kilku miesięcy nie zamawiam nawet głupiej pizzy bo się tego oduczyłem. Pisowcy pięknie #!$%@? gastro, to trzeba im przyznać.
  • Odpowiedz
@chigcht: teraz to mogę śmiało stwierdzić że władze (że tak zażartuję) tego kraju skutecznie chcą aby młodzi i ludzie którzy potrafią logicznie myśleć opuścili ten kraj, o patriotyzmie to już nawet nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@stonka_ziemniaczana absolutnie do bio mogą iść tylko odpadki roślinne i to nawet bez reklamówek czy woreczków a już na pewno bez resztek mięsa itp. Nie powinny być tez tłuste. więc jakbym takie opakowanie wrzucił to by mi wspólnota łeb ukręciła po karach od mpo. Wątpię by udało się to wybronić nawet jakby na obakowaniu było jak wół napisane "biodegradowalne" bo "napisać to se każdy może"
  • Odpowiedz