Wpis z mikrobloga

#samsung #smartfon #note3 Ja pierdziele, niby wiem, że smartfony się bardzo szybko rozwijają i bebechy zbliżone do komputerów to już normalka, ale procesor 4 x 2,3 GHz i 3 Giga ramu w note 3 mnie rozwalają.
d.....l - #samsung #smartfon #note3 Ja pierdziele, niby wiem, że smartfony się bardzo...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kalom: Nie wiem, czy żartujesz z tym androidem, ale co do ipada to daleko mu do dźwigania "topowych gier mobilnych" (chyba, że mówisz o popularnych a nie wymagających), poza tym jabłka nie są multizadaniowe.
  • Odpowiedz
@Kalom: Nigdy nie słyszałem, żeby ktokolwiek narzekał na płynność w S3 albo Nexusie 7, jak się spotkasz z czymś takim to podeślij linka bo chętnie poczytam ;) Ja mam starą już S2 z 1gb RAMu i śmiga wszystko pięknie, nic nigdy nie tnie, multitasking jest i na dodatek 3x taniej niż Apple. Czego chcieć więcej? :)
  • Odpowiedz
@exile:

Takie opinie czytałem na Spiderswebie w komentarzach pod bodaj jakiś wpisem o ios.

Miałem nexusa oraz ipada mini, mam więc porównanie jeśli chodzi o płynność obu urządzeń gdzie ipadzik
  • Odpowiedz
@exile: Ja używałem Note'a 2 i mogę napisać, że po miesiącu zdarzały mu się przycinki przy używaniu funkcji takich jak multitasking(choć bardzo rzadko). 90% użytkowników miało by to gdzieś, ale ja chyba należę do tych którzy tego nie cierpią, bo mimo, że jestem pod wrażeniem rozwoju technologicznego samsunga to jednak bardziej jestem pod wrażeniem optymalizacji Apple. Mimo wszystko, jedni wolą androida, drudzy iphone'a.

EDIT:

Dopiero doczytałem. Nie wiem jak używasz
  • Odpowiedz
nie świadczy o twoim obeznaniu w nowych technologiach zbyt dobrze


@Kalom: Zdziwiłbyś się :) Poza tym, ja wyrażam moją subiektywną opinię. Może nie mam aż takiego bólu d--y o to, że czasem jakis mikrolag się trafi, może nie zwróciłem uwagi. A jeszcze abstrahując co do obeznania - współtworzę custom ROMy od czasów andka 2.1 (bo wtedy stockowe nie nadawały się do użytku), stworzyłem także raz swój ROM. Jednak od czasu
  • Odpowiedz
@Kalom: Ale ja oczywiście nie wątpie w to, co piszecie :) I nie zaprzeczam, że jabłka mają idealną optymalizację. Jednak uważam, że android nie potrzebuje tych 4 rdzeni po niewiadomoile GHz żeby działać sprawnie, nawet można wygodnie pograć.

P.S. Mój ostatni oficjalny soft był wersji 1.6, od tamtej pory sam sobie robię systemy lub korzystam z XDA :)
  • Odpowiedz