Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was może korzystał z kursu "Jak wybrać mieszkanie" od Radka i Natalii z Architecture is a good idea? Jeżeli tak to czy może się pochwalić swoją opinia na temat kursu? Przede wszystkim czy dało się z tego dowiedzieć czegoś niedostępnego w innych miejscach albo nieoczywistego.

https://kursy.goodidea.archi/product/jak-wybrac-mieszkanie/

Bo jestem zainteresowany, ale cena trochę odstrasza.

#budownictwo #architektura #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #budujzwykopem #nieruchomosci #kupnomieszkania
  • 9
@gobi12: Lubię ich kanał ale nie bardzo ogarniam jaki jest cel takiego kursu? Brzmi absurdalnie, po co architekt miałby doradzać mi jakie mieszkanie wybrać skoro ja sam zdając się na własną węższą percepcję nie mam żadnego wyboru. Dopuszczać kogoś jeszcze do głosu to tym bardziej nie będzie wyboru. Przykłady: Lublin - przy zgłoszeniu się do dewelopera przed etapem dziury w ziemi wszystkie sensowne rozkłady są już zarezerwowane, po paru tygodniach oczekiwania
@gobi12: Kupiłem ich kurs. Ich ten metamoduł jest bardzo ciekawy. Głównie pokazują złe rzuty mieszkań i każdy szczegół mieszkania analizują. Bodajże mają przykład 56m2 dwupokojowego, lecz tak zorganizowanego, że prawie nieukładalnego. Ja tam ich kurs polecam. Bardzo wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, jeśli siew tej dziedzinie nie specjalizuje
@gobi12: widząc z jakimi, już wybranymi, mieszkaniami przychodzą to mnie inwestorzy, to zdecydowanie tak. Nie każdy wie na co zwrócić uwagę, a deweloperzy potrafią jeszcze oszukiwać na rzutach. Przeskalowują np meble ;/ i tak można kupić salon z miejscem na sofę max 150 cm, a na rzucie pokazany był narożnik