Wpis z mikrobloga

@MiedzygalaktycznyOnanista: pamiętam jak napisałem wtedy do dziewczyny wysyłając jej ten film i mówiąc, że jak dla mnie jest to osiągnięcie roku! W odpowiedzi dostałem "były ciekawsze osiągnięcia niż jakieś rakiety" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@bialy100k: mam przyjaciela który też zajadamy Muskiem i stawia dom w którym będzie miał swoje "biuro". Właśnie ogarniam mu antyramy ze zdjęciami spacex gdzie na pewno będzie lądowanie synchroniczne i jakieś blue printy. Myślę jeszcze nad modelem Falcona lub LEGO Saturn V. Nie mogę się doczekać aż mu to wręczę jako prezent ()
  • Odpowiedz
pamiętam jak napisałem wtedy do dziewczyny wysyłając jej ten film i mówiąc, że jak dla mnie jest to osiągnięcie roku! W odpowiedzi dostałem "były ciekawsze osiągnięcia niż jakieś rakiety" ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@lerlaone: Sporo jest takich pustakow na świecie
Gdy był a--k na WTC i budynki się waliły byłem na stacji paliw, wiele ludzi przybiegło z parkingów, nikt nie wiedział co się dzieje, kto zaatakował,
  • Odpowiedz
@MiedzygalaktycznyOnanista: ale to było zajebiste. Pozdrawiam wszystkich mirków, z którymi oglądaliśmy to na tagu #spacex na żywo. Nie mogę się doczekać pierwszego orbitalnego lotu Starshipa z boosterem SuperHeavy, to r---------i system całkowicie ()
  • Odpowiedz