Wpis z mikrobloga

Zaczynam powoli inwestowanie w #kryptowaluty jestem trochę przytłoczony ilością wiedzy jaką trzeba posiąść. Zacząłem od zakupu #ledger zamierzam na początku kupować #bitcoin i trzymać w portfelu elentualnie jakieś #ethereum. Chciałbym to traktować jako inwestycję dlugiterminowa i raz w miesiącu kupować monety. Jednocześnie poszerzać wiedzę i w przyszłości pograć na giełdzie i inwestować w #altcoin. Teraz pytania do was Mirki gdzie najlepiej kupić Bitcoin ( nieduże comiesięczne inwestycje) żeby prowizja mnie niezabiła. W samym ledgerwallet jest możliwość zakupu czy to dobra opcja? Skąd braliście informacje na temat #krypto.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Somsiad-z-prawej: jak chcesz kupować BTC i odkładać to najlepiej to robić na coinbase pro bo mają najmniejszą prowizję od wypłaty BTC
Przelewać € z revoluta w chwilę (nie kartą) a revoluta ładować PLN kartą.
Inne giełdy które mają małą prowizję od wypłaty BTC to bitpanda, troche drożej 0.00015 BTC kraken, kucoin. Binance odradzam bo tam za wypłacenie BTC jest opłata 0,0005 BTC.
  • Odpowiedz
@Somsiad-z-prawej: tak czy siak musisz sobie wybrać jakąś giełdę bo w przyszłości będziesz chciał kupować alty i grać więc warto poczytać może jakieś rankingi i porównania giełd. Pytanie jest czy chcesz kupować oficjalnie czy nie? bo jak nie to możesz korzystać z bitomatów po prostu :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Somsiad-z-prawej: Jakiej wiedzy, wchodzisz na binance, wybierasz fajną nazwę / skrót i kupujesz drogo sprzedajesz taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz coś przydatnego - podobno najlepiej kupować w niedzielę bo statystycznie historycznie niedzielę są najtańsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Somsiad-z-prawej: początkujący, a zaczyna poprawnie, a nie od jakiś Safemoonów czy innych szitów, gj!

_____
wklejam z mojego poprzedniego posta. generalnie polecam zacząć bardziej od BTC, niż od szitów.

tu masz jakieś playlisty
  • Odpowiedz
@Kakaowa_donica: spora prowizja, przepłacasz
Też gdybyś chciał kupić btc na binance i przelać je po taniości po "Binance Smart Chain (BSC)" na trustwallet to robisz siebie sam w c---a bo nie dostajesz prawdziwego btc na trustwallet. Trustwallet jest c------m zamknięto-źródłowym portfelem który nie wiadomo co robi. Nawet jeśli zapakujesz tam prawdziwe btc (nie przez BSC) to strach tam trzymać. Do BTC dobre portfele open source których jest kilka a eth
  • Odpowiedz
jestem trochę przytłoczony ilością


@Somsiad-z-prawej: "jestem trochę przytłoczony ilością"? To easy, wystarczy nie tracić czasu na rodzinę i socjalizowanie się i lurkować dzień w dzień temat. Zniszczenie konkurencji, pod względem wiedzy, staje się wtedy faktem.
  • Odpowiedz