Wpis z mikrobloga

@sinls: nadal nie odpowiedziałeś na c--j więc się odzywałeś bezsensownie skoro i tak chciałeś tylko pokazać jaki to nie jesteś oświecony i jak to wiesz więcej - tylko jak przychodzi co do czego i tak nigdy taki delikwent nie ma nic do powiedzenia mądrego czy jakkolwiek wnoszącego XDD
  • Odpowiedz
@nakolkach: Napisałem, że nie tylko. Mogłbym coś tam rozwinąć, ale problem polega na tym, że nie zamierzam przekonywać e-k---y (jak widać) do swojego zdania BO TO STRATA CZASU. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@sinls: W bardzo ogólnym sensie mogę się nawet zgodzić, ale w tym konkretnym przypadku nie. Natsu nie chwaliła się tym. Nie promowała tego. Nie mówiła swoim fankom, że to jest spoko. Ktoś to znalazł i dał dalej, a ona sama mówi, że to było głupio. To nie to samo co świadome promowanie i chwalenie się takim zachowaniem.
Żeby była jasność, ja sam wyznaję inne wartości niż wsadzanie sobie w p---ę
  • Odpowiedz
@kiecazpieca: mój tata ma się dobrze, jutro jadę do niego na obiad. To bardzo inteligentny, zajebiście zabawny gosciu. Wie o wszystkim co robiłam i robię w życiu, nie komentuje, a jeśli już to skwituje to jakims prostym że ludzi p----------o, czy sobie pośmieszkuje - a ja z nim. Ale wie też że jestem dorosłą osobą. Bardzo go kocham i wiem że on mnie tez. Skumajcie, że wasze dzieciaki to osobne
  • Odpowiedz
@pablo397: ja też nie rozumiem bo dla mnie świadomość że mogę poruszyć czymś w cipie laski której nie znam nie jest jakoś wybitnie podniecająca ani już tym bardziej na tyle bym miala za to płacić, no ale jak kto lubi ¯\_(ツ)_/¯
Jest też zabawka dla panów z tej samej jakby firmy czy coś, niech mnie ktoś bardziej obcykany poprawi w każdym razie steruje się to wszystko tym samym czymś na
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: nie wiem o jakim k-------e teraz już mówimy, jakiego rodzaju, no ale uznajmy że zbiore wszystkie w jeden zbiór:

Nie, to zasługuje na kulturalne wypowiedzenie swojego zdania które nie musi od razu stawiać takiej pani w świetle osoby która niemalże nie zasługuje na miano człowieka. Nadal nim jest. Nawet jeśli uważasz że droga którą obrała nie jest dobra (nie mówię że jest zajebista i super, oby tak dalej i
  • Odpowiedz
nie wiem o jakim k-------e teraz już mówimy, jakiego rodzaju, no ale uznajmy że zbiore wszystkie w jeden zbiór:


Nie, to zasługuje na kulturalne wypowiedzenie swojego zdania które nie musi od razu stawiać takiej pani w świetle osoby która niemalże nie zasługuje na miano człowieka. Nadal nim jest. Nawet jeśli uważasz że droga którą obrała nie jest dobra (nie mówię że jest zajebista i super, oby tak dalej i samych sukcesów, kosmos mała!!!1!) - powiedz to, ale normalnie. Apeluj by i one wypowiadały się w tym temacie i mówiły młodym dziewczynom z czym wiąże się taka czy inna odmiana takiej pracy. (TO JUZ ZWŁASZCZA POWINNO BYĆ IM WRĘCZ NARZUCANE, z tego nie może płynąć przekaz że jest super w c--j i polecanko, nawet jesli jest subtelniejszy; to jest. Niech mówią o zagrożeniach, jak nie zostać zgwałconym, porwanym, zabitym, niech mówią o psychice przed/w trakcie/po, niech mówią historię swoich bliskich w podobnych sytuacjach i "zawodach"Żeby pracujące tak dziewczyny nie były szykanowane, nie odwalalyby jakichs wyprowadzek na drugi koniec kraju, żeby tworzyć rodzinę z niczego nieświadomym najczęściej typeczkiem, nikt nie powinien po prostu tych lasek z tego rozliczać i używać tego jako jakiś argument jakoby taka osoba była jakoś mniej wartościowa, bo to wcale nie musi być prawda

I niech influencerki nie chwala się jak zostały milionerkami (to nawet tytuł filmu youtuberki z którą jest głośna afera) pomijając niektóre "zawody". Tak, sexworkerek nie powinno być w rzeczach skierowanych do dzieciaków, nieważne czy byłych czy obecnych, po prostu nie jest to zdrowe, na tym wszyscy powinni się skupić. I na tym by rodzice wiedzieli co ich dzieci robią w sieci.

Ale niech powiedzenie nawet "jestem p---------a" przez kobietę sprawi, że mimo że nie akceptujesz, nie popierasz, będziesz w stanie powiedzieć to głośno, to jednak gdy spyta cię o pomoc, będziesz musiał taka obsłużyć np w swojej pracy, mimo wszystko potraktujesz ja jak człowieka. Nikt nie ma obowiązku kochania wszystkich ludzi na tym świecie, ale uważam że wszyscy powinni traktować się jak ludzie i podczas kryzysowych sytuacji czy nawet zwykłej rozmowy na nie wiem, przystanku autobusowym - nie definiować czymś takim też żadnego człowieka.

Jeśli sam oczekujesz spokoju i nie chcesz zeby obce osoby w---------y ci się do życia, a pewnie chcesz NO HALO JAK CHYBA KAŻDY - to czemu nie chcesz dać tego innym? Jesteś jakiś bardziej zasłużony? XD
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Mam nadzieję tylko, że twoja egzystencja jest coś warta, a każdy Twój czyn jest przesycony wyższymi wartościami. Kogo byś jeszcze kolczykował? A takich jak Ty jak byśmy mogli rozpoznać, żeby czcić tak wspaniałe jednostki?
Udaj się w końcu do jakiegoś psychologa, bo krótkim riserczu, jedyne co potrafisz to zionąć swoją nienawiścią
  • Odpowiedz
Mam nadzieję tylko, że twoja egzystencja jest coś warta, a każdy Twój czyn jest przesycony wyższymi wartościami. Kogo byś jeszcze kolczykował? A takich jak Ty jak byśmy mogli rozpoznać, żeby czcić tak wspaniałe jednostki?

Udaj się w końcu do jakiegoś psychologa, bo krótkim riserczu, jedyne co potrafisz to zionąć swoją nienawiścią


@guru8: Nie zesraj się. Komentuję rzeczywistość. Ścierwo to ścierwo i nie ma co uprawiać relatywizmu moralnego i robić tysiąca
  • Odpowiedz