Wpis z mikrobloga

Dziesięć tysięcy zamiast ośmiu tysięcy złotych dla przewodniczącego i sześć tysięcy zamiast czterech tysięcy dla pozostałych członków rady nadzorczej – to zmiany wysokości wynagrodzeń uchwalone przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki na wniosek Marcina Iwińskiego.

Niby niewiele ale w aktualnej sytuacji to kolejny policzek...

Oni chyba naprawdę zakładają, że nic już z tej firmy nie będzie więc ciągną dopóki się da.

#cyberpunk2077
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krabowski: Tuż po premierze W3 byłam bardzo sceptyczna, bo w końcu polskie studio nie może być dobre. Kupiłam całą trylogię dopiero w 2016 i wszystkie trzy odsłony bardzo mi się spodobały. Uznałam, że rzeczywiście nie doceniłam redów i należy im się duże uznanie. A teraz oni wyskoczyli z Cyberpunkiem i wróciłam do punktu startowego ,,bo w końcu polskie studio nie może być dobre", zwykły kołchoz
  • Odpowiedz
@Exenex: ja kupowalem wieski na premierę a z EK brakuje mi tylko tej z z W1 bo wtedy za malo zarabialem.

Byly momenty słabsze jak premiera w2 i problemy z durnym zabezpieczeniem. Momenty lepsze jak darmowe enhanced edition itd.

Osobiscie zagralbym w W1 na silniku W3 w sensie bez tego durnego klikania podczas ataku. Zagralbym w wersje rtx
  • Odpowiedz
Osobiscie zagralbym w W1 na silniku W3 w sensie bez tego durnego klikania podczas ataku. Zagralbym w wersje rtx itd.

Ale juz kredytu zaufania dac nie moge.


@Krabowski: Też bym z chęcią zagrała w taki remake :D a co do kredytu zaufania, to nadal ciekawi mnie jak rozwinie się ta sytuacja. DLC kupię na premierę, ale z resztą gier będę się wstrzymywać. Stracili kompletnie mój szacunek za takie akcje jak
  • Odpowiedz