Wpis z mikrobloga

Chciałbym się przenieść z Orange. Kończy mi się umowa, a oni mi proponują, żebym przez kolejne 2 lata płacił tyle samo a nic nowego nie mam w zamian. Nieważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiam się nad nju mobile (tak wiem, że operator to też Orange). Przeniósł bym do nich numer i wziął pakiet za 39zł (20GB zwiększające się co pół roku) + nielimitowane rozmowy i sms/mms). No i bez umowy.
Sprawdziłem też Heyah. 19,90zł za nielimitowane + internet 20GB, ale to już oferta z nju za 29.90 gdzie mam to samo, ale internet od 10 do 30GB i tak wydaje się lepsza.
W T mobile przy umowie mam ofertę 55zł z nielimitowanymi, ale internet tylko 30GB...
W Play 55zł za 40 GB netu.

Także chyba nie znajdę nic lepszego niż to w nju, nawet z umową na 24 miesiące. Co sądzicie?
#njumobile #orange #internet #telefony #pytanie #technologia
  • 14
  • Odpowiedz
@Akuku69: Właśnie nie muszę mieć umowy, dlatego nju mi pasuje.
@WhyTryHarder: A internet mobilny masz skąd? Bo właśnie mam też z Orange i wolałbym zmienić też na coś innego.
Oferta z nju mi nawet pasuje tzn. 39 za telefon + 29 za 40GB internetu, a potem 80GB po pół roku.
  • Odpowiedz
@Nobody32: Kup sobie dowolny telefon na raty z jakiejś sieciówki, albo allegro jeśli nie możesz zapłacić na raz. Potem masz kilka opcji np. Viking 25 zł/20 GB, Play, nju. Wszystko bez umowy, odnawiane co miesiąc.
  • Odpowiedz
@Nobody32: Nju sie oplaca brac gdy dzielisz gigabajty z druga osoba. Jestes pewien, ze chcesz miec te 60 czy 30 giga co nastapi dopiero po pol roku? W Heyah jak napisales, 20gb za 20 zlotych, tez smsy i rozmowy bez limity, miesieczny okres wypowiedzenia a gigabajty masz od razu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nobody32: z nju. Podpisujesz umowę na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia na już i dostajesz 40GB na start (po pół roku 80, po roku chyba 100, a po dwóch latach 120 - o ile dobrze pamiętam, mogę się mylić).
Zabawa wygląda w ten sposób, że te GB dostajesz, gdy dobijesz do maksymalnej kwoty rachunku (29 zł), do której płacisz normalnie za każdy MB. W praktyce jeśli korzystasz, to zawsze dobijesz.
A
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzywy_kanister: czego nie dostaje?
1. Internet mobilny w nju: po wydaniu 29zł miesięcznie na internet dostajesz 40GB do końca okresu rozliczeniowego (a potem 80/100/120 w zależności od stażu). Po zużyciu tego stosunkowo szybki lejek. Za rozmowy i smsy płacisz normalnie.
2. Nju na kartę: jeśli wydasz 29 zł w okresie rozliczeniowym na rozmowy/smsy/internet to dostajesz rozmowy/smsy za darmo do końca okresu (miesiąca) a do tego pakiet internetu (nie pamiętam, ile na
  • Odpowiedz