Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zazuzizizazuzaj: według mojej wiedzy w zgłoszeniu trzeba złożyć oświadczenie, że budynek będzie posiadał dostęp do drogi. Nie wiem jak z terenem rolnym i nie wiem też czy taki budynek jest wyłączony z planu zagospodarowania.
A jakbym postawił taki domek bez zgłoszenia na działce rolnej to też nie będę musiał rozebrać?


@zazuzizizazuzaj: Ja mam działkę rolną i mogę sobie taki budynek postawić bez problemu. Z tym, że ja mam działkę tzw siedliskową i mam na niej już budynki. Generalnie możesz złożyć zgłoszenie o budowie budynku do tych 35 metrów i jak nie dostaniesz odmowy w ciągu n-dni (chyba 30) to znaczy że masz zgodę.
@whitewolfik: Wolfik, możesz dać link do 1 postu, lub napisać z czego był kłopot tzn. jakim cudem sąsiad zamieszkał na działce bez dostępu do drogi i czy te dróżki, którymi chodzi na piechotę nie zostaną zabudowane?

Po sprawdzeniu archiwum tagów, wychodzi mi, że pierwszy post był w październiku 2015 na tym tagu, ale brzmi tak, jakby afera na wykopie już była w trakcie, więc jakies pierwsze posty może były bez tagu?