Wpis z mikrobloga

@whitewolfik: gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie czeka niedługo to samo. Na szczęście nikt nie chce drogi przez moją działkę. Tylko muszę jednemu sąsiadowi pół płotu rozebrać bo mu się skosiło o 1,5 metra narożnik... Ale płot tymczasowy więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@neurokorba: od półtora roku go nie widziałem, ale ja zawsze dzień dobry mówię, także nie obawiam się spotkania. @Devillo777: niewątpliwie mam trochę żalu o koszty na jakie mnie wciągnął, ale może jeszcze na tym zarobię. @oran: altanką?
@zarrock12: ( ͡ ͜ʖ ͡)
@dmde: dzięki za przypomnienie
@Raccon: chętnie poczytam jak to załatwisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@SweetDreams: kilka postów temu robiłem jakieś szacunki. Myślę, że około 30k licząc z projektem.
Czasu nie liczyłem, bardziej doskwierał stres, że pomimo ładowania kasy, przegram.
@spere: działki w mojej okolicy są obecnie wysoko cenione. Jeśli dom wyjdzie ładny i znajdzie się kupiec, to pewnie trochę zarobię.
  • Odpowiedz
@whitewolfik: przynajmniej sam fundament postaw ( ͡° ͜ʖ ͡°) co by sąsiad miał przegraną sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
albo wybuduj do końca i wynajmij ukraincom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie by było zorganizować u Ciebie na działce wykopParty, ale pewnie zaraz by
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mar111cin: sąd to się mocno zdziwi na rozprawie, jak mu powiem, że się warunki zabawy zmieniły ;)
Jestem pod wrażeniem Twoich dokonań. Ja tylko gówniaki płodzę i pole doglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz