Wpis z mikrobloga

Opłaca sie jeszcze kupować telefony z chin? Jeszcze 2 lata temu kupowałem z gearbesta i było spoczko. Teraz widze 1/5 kuponów ktore byly kiedys i raczej banggod który kiedyś potrafil znikać na 2 msc.
Widzę że rozsądny tel to chyba tylko redmi note 10 pro czy jest cos lepszego w tym budżecie?
#xiaomi #android #telefony
  • 3
@mateqt: wejdz na pepper.pl i zobacz, ludzie nadal ciagna telefony z Chin. Zwlaszcza ze te xiaomi, ktore sa oznaczone cross border, maja serwis w PL.

Ja ostatnio z dhgate kupilem dla rodziny poco m3 ponad 100zl taniej niz w sklepie w PL. Wyslka z Polski wiec telefon byl w 4 dni u mnie.

Czasami fajne promocje, zdarzaja sie na amazonach i wtedy to juz praktycznie nobrainer biorac pod uwage sposob w
@mateqt: Generalnie opłacać się nadal opłaca, ale czasem różnica jest bardzo niewielka, co jest dobre dla konsumenta końcowego. Obecnie Xiaomi jest już na tyle popularne w PL, że jest wielu dystrybutorów/pośredników, którzy walczą ceną.
Pytanie do ciebie, czy chce ci się bawić w czekanie (różnie: od tygodnia do miesiąca) na towar zamawiany z Chin?
Dobrze, jeśli jest to magazyn EU lub PL, wtedy masz szybko.

Co do sklepów:
Faktycznie, kiedyś gearbest