Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 840
#matura 2021 - wykopki odkrywają że Podlasie od 6 lat regularnie rok w rok robi ich w c---a z maturami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli 91 to twój rocznik, to raczej studiowałeś w trochę innych czasach.


@PrzegrywWykopek: Jestem rocznik 1990, studiowałem budownictwo, miałem 91% z matematyki rozszerzonej i 74% z fizyki rozszerzonej (musiałem pisać jedno i drugie żeby się dostać na uczelnię na jaką chciałem). Na 360 osób na pierwszej liście zakwalifikowanych byłem w ostatniej ćwiartce pod względem wyniku. Chcesz mi powiedzieć, że teraz jeszcze wyższe progi są?
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: Sam sobie odpowiem bo sprawdziłem. W zeszłym roku progi punktowe w kolejnych etapach rekrutacji wynosiły 150; 150,6; 49,1. Ja według obecnego wzoru miałbym ponad 400 punktów. Być może jeden kierunek na jednej uczelni to nie jest jakiś wyznacznik, ale generalnie wydaje mi się, że ostro popłynąłeś z tym wzrostem rywalizacji o indeks.
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: Akurat PK to taka śmieszna uczelnia, na której według progów z poprzedniej rekrutacji na każdy kierunek oprócz informatyki i pokrewnych wystarczy dobrze napisana matura na poziomie podstawowym z jednego przedmiotu.

@Eoon: Czyli generalnie po prostu zmieniają się kierunki oblegane oraz spada poziom matury, jeśli przy niżu demograficznym progi punktowe są blisko bezbłędnie napisanej matury.
  • Odpowiedz
@Anddy24: chłopie ty wiesz w jakim świecie żyjesz? wszędzie są układy do c---a , ręka rękę myje , jakiś nadziany tatuś Julki który jest szanowaną osobą smaruje , komuś żeby córka ładnie wszystko zdała. Wszystko to jeden j----y układ
  • Odpowiedz