Wpis z mikrobloga

  • 1
@Trollsky nie idź nigdzie z tymi reklamami, robisz świetną robotę i śmiało się tym chwal, bo masz czym! Dużo zdrówka i powodzenia ;*
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Ale czemu ja mam w ogóle usuwać konto i czemu się do mnie dosrałeś xD Taką masz silną potrzebę lizania dupy komuś, że nawet nie zauważyłeś, że ja nic na Trollskiego nie napisałem? Mi on nie przeszkadza w ogóle, niech sobie robi noże i gitara, ja tylko opisałem pewną zasadę jaka panuje na wykopie - że jak ktoś zaczyna się reklamować bardziej niż udzielać jako mirek, to popada w
  • Odpowiedz
@licuri: Ale mnie nikt nie męczy. nie bardzo rozumiem sens licytowania kto kogo i jaki tag wrzuci na czarno, bo może w to nie uwierzysz, ale wystarczy stosować jeden prosty trik -> zlewać te treści. Jak siedzę tu już od 10 lat na różnych kontach, tak nikogo nigdy nie zczarnolistowałem, bo nie było takiej potrzeby. Jak ktoś musi kogoś wrzucać na czarno, bo inaczej nie może tego przeboleć, no to
  • Odpowiedz
Część ma jakieś inne zarzuty, nie wiem, mnie osobiście odpycha klepanie tego samego i robienie sobie z wykopu słupa ogłoszeniowego. Ludzie się tym znudzili i zaczął ich ten spam #!$%@?ć.


@bezbekpol: Hmmmm

Gdyby tylko istniała możliwość blokowania konkretnych tagów/osób.... a nie, czekaj XDD
#buldupy
  • Odpowiedz
@Trollsky: Zawsze chciałem mieć jakiś nóż zrobiony przez ciebie, ale nigdy nie mogłem się doczekać odpowiedzi na maila jak już wybrałem sobie jakiś ze strony http://bushcraft.nazwa.pl. Dostałem tylko tu na wykopie 2,5 roku temu info na priv odnośnie cen. Mam jeszcze jakąś szansę na zakup czy muszę czekać dalej? :)
  • Odpowiedz
@justlogin: Mógłbyś nam wszystkim wyjaśnić po co ma robić bardziej zaawansowane projekty skoro klepanie takich noży daje mu radoś a produkt wyprzedaje się na pniu? Ma katany zacząć klepać czy jak? To jest właśnie w nim dobre. Szlifowanie tego samego projektu aż się stanie doskonały. Na wytworzenie produktu dla wszystkich potencjalnych kupców na świecie pewnie nie starczy mu życia, wiec?:) pytam całkiem poważnie.
  • Odpowiedz
Nie ma chyba niczego głupszego niż szczepienie się przeciw COVID po przejściu COVID. A nożyk bardzo ładny. Rękojeść rządzi. Jak trwały jest rysunek?
  • Odpowiedz
Cały Wykop... Fejkowe artykuły z baitowych portali - wykopy. Poparty źródłami artykuł z autorskiej strony - zakop za robienie spamu.
  • Odpowiedz