Wpis z mikrobloga

@Paula_pi: mnie zastanawiaja 2 rzeczy:
1. Skad wiedza, ze jestes gruba (jesli jestes)
2. Dlaczego nie odpowiesz: jestem, no i?

Tak luzno rzucam, bo w sumie aferka nocna, zaraz moze zasne i rano nie bede pamietac
  • Odpowiedz
@Mojs: 1. Nie wiedzą 2. Oni nie szukają dialogu tylko okazji żeby mi dokuczyć, żeby mnie zwyzywać. Bo przecież czy może być coś śmieszniejszego niż gruby człowiek? No chyba nie…
  • Odpowiedz
@Paula_pi:
Mam paru grubych znajomych. Jak mam zly humor mam z nich beke, wtedy ripostuja, ze na mnie siada + zebym wreszcie nauczyl sie gotowac, albo ze oni jeszcze moga schudnac a ja juz nie urosne. Wszyscy sie posmieja i w------e, dystans. Mam 169 wzrostu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nauczylem sie to akceptowac a niscy dobrze ruchaja (tak mi mowiono).
Dystans, dziewczyno, a wiekszosc i tak
  • Odpowiedz
Jeśli dobrze zrozumiałam aferę dzisiejszego dnia to Ciebie uraził plus pod żartem który był niesmaczny (nie wiem o co chodzi) i wysłałaś priv tej osobie myśląc że piszesz do kogoś dorosłego i będziesz z nim rozmawiała o tym zachowaniu.
Ale nie tym razem, iksde ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ktoś to potraktował jako atak, nie chciał w ogóle gadać, uciekł z rozmowy, zrobił screen z priva i się zesrał
  • Odpowiedz
@maiahi: no tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to dziala w obie strony. Zostane zwyzywany pewnie, ale:
Sa upodobania. Mi wzrost lata wokol uja, ale wole np male p----i i szczuple dziewczyny. Jesli dziewczyna powie "nie umowie sie z toba, jestes niski" - i to wg kobiet jest w porzadku (wg niektorych) to jesli facet powie "nie umowie sie, bo jestes gruba" - tez powinno
  • Odpowiedz