Wpis z mikrobloga

Rozszerzona matma powinna być zamiast podstawy, dopiero by była dobra selekcja podludzi.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnotherBrickInTheWall: ale wiedz, ze twoje zdolności matematyczne to wynik predyspozycji genetycznych, które oczywiście trzeba rozwijać to fakt. Zwykły fart w loterii genetycznej na takiej samej zasadzie jak dobry pysk albo wzrost.
@milkas98: Byłem na profilu matematycznym w LO, ale w 3 klasie zrezygnowałem z rozszerzenia bo myślałem że nie dam rady. Postawiłem na inne przedmioty i w sumie teraz żałuję. Aczkolwiek nie wiem czy bym był w stanie dobrze napisać to rozszerzenie, z obecnym nastawieniem pewnie tak. Ale to takie #!$%@?, było minęło, bez sensu rozpamiętuje.
@AnotherBrickInTheWall: ja napisałem, u mnie z rozszerzenia zrezygnowała nauczycielka od matematyki, tak było wlasnie na biol-chem-macie. 2 tygodnie przed maturą sie obudziłem i musiałem nadrabiać braki z połowy roku bo przygotowywałem sie z biologii z której w koncu zrezygnowałem a na chemie poszedłem na wyjebce nie powtarzajac chemii organicznej. Niestety napisałem to całkiem nieźle i dostałem się na studia techniczne, najpierw pierwsze na których bardzo blisko byłem bohatyra a potem na
@obersturmbannfuhrerSS: to nie wiem w jakiej norze się uczyłeś xD ja w 3 klasie lo nie zdałem pierwszego semestru z matmy, a całe liceum leciałem na 2 i 3 z matematyki, a matura napisana na 54% za specjalnie się nie uczyłem, w ogóle żeby nie mieć tych 30% z PODSTAWY to trzeba być udanym xdd
@AnotherBrickInTheWall: ja się nie uczę niczego poza tym co muszę a odkąd jest zdalnie to w sumie czasami nawet tego nie robię jak przedmiot jest mega #!$%@?. Wolny czas spędzam na kpopie, płakaniu w poduszkę i zastanawianiu się kiedy wreszcie zakończę tę nędzną wegetację. Ja nie wiem czy wytrzymam, nie wiem też jak napiszę pracę inzynierską bo poki co problemem jest dla mnie projekt 15 stronicowy o jakimś gównie którego nie