Wpis z mikrobloga

@Zed_Mistrz_Cieni: z tego co czytałem to kobiety szukają sobie jak najlepszego partnera pod różnymi względami, w ich głowach wygląda to mniej więcej tak, że idealizują sobie partnera już od wczesnego dzieciństwa, wymyślają sobie jaki powinien być i co mieć a to wszystko dzięki wrodzonemu narcyzmowi, który to pcha je w idealizowanie miłości i wymyślaniu sobie jak najlepszdgo partnera w konsekwencji wyżej srają niż dupę mają, dla powiedzmy brzydkiej lub przeciętnej
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni: 7/10 to już naprawdę ładna dziewczyna, więc tak - bez problemu ogarnie sobie chada, wyglądającego lepiej od niej (idk jak bardzo zawyżone oceny podałeś, ale osób 9/10 bądź 10/10 praktycznie nie ma).
  • Odpowiedz
Ktoś mi wyjaśni czemu dziewczyny tak wybrzydzają na tinderze? One serio myślą ze dostaną gościa 10/10 będąc powiedzmy 7/10, przecież nie ma tylu chadów. Kiedy one przejrzą na oczy? Po trzydziestce?


@Zed_Mistrz_Cieni: tak, tak właśnie myślą. Myślą że jak chad je bierze na onsa to one mogą też być z chadem w normlanym długotrwałym związku, więc siedzą tam i dają się bolcować chadom z nadzieją że za którymś razem to
  • Odpowiedz
Chłopaki, ja myślę że trzeba zainteresować się Ukrainkami, mam otyłego brzydkiego kolegę który ożenił się z bardzo atrakcyjną Ukrainką która świetnie zna polski, tylko dziwne że na tinderze ich tak mało widzę
  • Odpowiedz