Wpis z mikrobloga

@Sivusek:

To jest jeszcze w bieżniku więc powinni spokojnie naprawić. Też miałem taki przypadek, ale u mnie było szczelnie aż się łepek śrubki nie wytarł.
  • Odpowiedz
@Sivusek w cywilizowanym kraju nie byłoby szans na naprawę w tym miejscu, zwłaszcza jeśli indeks prędkości opony jest powyżej 160. Nikt nie weźmie odpowiedzialności za twoje życie. W cebulandii pewnie naprawią ci to za flaszkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tapirro: prawda jest taka, że nic tej opinie nie będzie po naprawie. Miałem tak kilka razy i jeżeli druty są całe, to tylko kwestia szczelności a nie wytrzymałości. Gdyby taki wkręt miał spowodować jakąkolwiek inną awarię niż "trochę powietrza ucieka" to strach by było na jakikolwiek kamień najechać. Opona to nie balon dla dzieci, z definicji musi być wytrzymała.
Ale fakt opony dziurawej w miejscu innym niż bieżnik nikt nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dzięki wszystkim za pomoc. Tak jak sugerował
@ArchDelux wyrzuciłem wszystkie 4 opony i dla pewności zestaw naprawczy też ( ͡º ͜ʖ͡º). Serwis załatał bez problemu, była mała dziurka. Koszt 47zł.
  • Odpowiedz
@ArchDelux: takie ceny, mnie za sprawdzenie opony i wymianę jednego wentyla podobnie podliczyli ( ͡° ͜ʖ ͡°) inaczej kasują jak wymieniasz wszystkie opony i przy okazji masz coś ekstra, a inaczej jak przyjeżdżasz z małym gównem, które nie bardzo im się opłaca ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz