Wpis z mikrobloga

Największa ameba w historii chyba wszystkich Reality Show. Coś nieprawdopodobnego, jak jej mózg jej w ogóle w stanie ogarnąć, że należy utrzymywać podstawowe funkcje życiowe?

Serio, jeśli ktoś myśli, że ona tu tylko udaje taką idiotkę, to powinien się głęboko zastanowić nad sobą. Nawet realizatorzy programu przecież załamani i wyraźnie wybierają znamienne sceny by pokazać jaka jest płytka. Dwanaście kontynentów. Ja #!$%@?.

#hotelparadise
Finleyek - Największa ameba w historii chyba wszystkich Reality Show. Coś nieprawdopo...

źródło: comment_1619922704aTCnp1ERTtFbV0VwupKIZf.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Finleyek: Punktacja dziewczyn
Luiza 14
Nathalia 8
Ewa 9
Kornelia 9
Bogusława 9
Kara 6

#hotelparadise

Kara nie zrozumiała większości pytań (bo nie rozumie do końca polskiego)

powinieneś wkleić je wszystkie oprócz geniusza Luizy.
A tak ogólnie obejrzyj sobie "lajw", a nie sklejkę produkcyjną do tv. Ewka spoko dziewczyna, normalnie z każdym pogada na każdy temat. Najlepsza z tego sezonu.
@Przemas129: A czy ja piszę coś o tym czy jest sympatyczna? W piździe to mam. Też ją wolę od np. Sida. Ale to nie zmienia, że jest najgłupszą uczestniczką ever i nie chodzi tu tylko o odpowiedzi w quizie, tylko o tym co ma do powiedzenia, a raczej czego nie ma. Jeśli ktoś tego nie widzi, to mam dla niego bardzo złą wiadomość xD
@Finleyek: a co ci drudzy mają to powiedzenia ? no czasami Krystian zabłyśnie wiedzą i czasami Sajmon ale reszta żenada ale reszta to o melanżach ,o wódzie i zabawie o jeb...u ,o wyrywaniu lasek o kacu , a laski makijaż makijaż i makijaż okraszony rąbaniem dupy, intrygi i knucie ,żale ,pretensje ,to Ewka przy nich złotko