Wpis z mikrobloga

Największa ameba w historii chyba wszystkich Reality Show. Coś nieprawdopodobnego, jak jej mózg jej w ogóle w stanie ogarnąć, że należy utrzymywać podstawowe funkcje życiowe?

Serio, jeśli ktoś myśli, że ona tu tylko udaje taką idiotkę, to powinien się głęboko zastanowić nad sobą. Nawet realizatorzy programu przecież załamani i wyraźnie wybierają znamienne sceny by pokazać jaka jest płytka. Dwanaście kontynentów. Ja j---e.

#hotelparadise
Finleyek - Największa ameba w historii chyba wszystkich Reality Show. Coś nieprawdopo...

źródło: comment_1619922704aTCnp1ERTtFbV0VwupKIZf.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Finleyek: Przytaczasz Ewkę a ta przynajmniej nie dokładnie ale wiedziała nazwę hymnu a Kornelia nie.Jak się d----------z do quizu to wymień więcej tych inteligentek bo prawie każda tam się ośmieszyła a Ty tylko wybiórczo Ewa
  • Odpowiedz
@Finleyek: przegapiłeś cos na wykopie XD pisalismy o wszystkich pytaniach jakie padły na quizie i najmniejszą wiedzą wykazała się Natalia, pozostałe nie były dużo lepsze....
  • Odpowiedz
@Przemas129: A czy ja piszę coś o tym czy jest sympatyczna? W p-----e to mam. Też ją wolę od np. Sida. Ale to nie zmienia, że jest najgłupszą uczestniczką ever i nie chodzi tu tylko o odpowiedzi w quizie, tylko o tym co ma do powiedzenia, a raczej czego nie ma. Jeśli ktoś tego nie widzi, to mam dla niego bardzo złą wiadomość xD
  • Odpowiedz
@Olostro: @galileon: Jeśli ta ameba jest dla Was najlepsza z tego sezonu, to o k---a, nie chcę wiedzieć kim jesteście, z jakimi ludźmi się znacie na żywo i w jakim towarzystwie się obracacie ;DDDDDDD
  • Odpowiedz
@Finleyek: a co ci drudzy mają to powiedzenia ? no czasami Krystian zabłyśnie wiedzą i czasami Sajmon ale reszta żenada ale reszta to o melanżach ,o wódzie i zabawie o jeb...u ,o wyrywaniu lasek o kacu , a laski makijaż makijaż i makijaż okraszony rąbaniem d--y, intrygi i knucie ,żale ,pretensje ,to Ewka przy nich złotko
  • Odpowiedz