Wpis z mikrobloga

Ciekawe jaka jest różnica w IQ między Igą a Karolem. On rozgrywa ją jak dobry pokerzysta,ona przegrała już na samym starcie. Ludzie tacy jak Iga chyba nie bardzo ogarniają co się wokół nich dzieje, najpierw robi, później myśli, wszystko oparte o emocje nie logikę.
Jedno mnie tylko zastanawia od początku, dlaczego Karol poszedł do tego programu. Naiwnie wierzył, że mu TVN znajdzie żonę, z nudów, dla sławy? Raczej nie jest dynamicznym normikiem, któremu by zależało na sławie chyba, że jest takim mistrzem, że nawet nas ograł swoją grą aktorską. Dla mnie ten facet jak do tej pory, to największa zagadka ze wszystkich edycji.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spejsonik: Jak ktoś jest zamknięty, waży każde słowo, zachowanie i przemyślanie gra pod kamerę to można go zapisać jak białą kartę, przypisać mu wszystkie dobre cechy które chcemy w kimś widzieć.
Póki co to bardzo dobra PR'owa taktyka na ludzi nazywana dojrzałością, ze spokojem olewać tych co nas wkurzają, wysilać się na wazelinę do tych którzy nam się mogą przydać. Może to trochę obłudne ale na pewno skuteczne.
  • Odpowiedz
@Opportunist: Raczej wątpię. On nie działa w jakimś szybkim tempie. W którymś jego poście widziałam że mandalę robił ponad rok. Dla siebie można i dekadę ale dla klientów to trochę za wolno jeśli poważnie myśli o tym biznesie.
  • Odpowiedz
@Spejsonik może to sposób na rodzinę żeby się odczepiła z ciągłym pytaniem o to kiedy będzie żoną i wnuki? No bo wiadomo że z pewnych obiektywnych względów nie będzie tego nigdy ;)

A tak powie 'no mame pacz nawet TV mnie nie pomogła'
  • Odpowiedz
@arinkao: No ale jak druga osoba gada ci coś w stylu „powiedz coś śmiesznego”, ty nie masz do tego głowy na ten moment, a ona dalej ciągnie temat i brnie „czemu nic nie powiesz? Ja mówiłam ostatnio”. Nawet mosak zauważył ze wbija mu szpile. Może nie widziałaś odcinka z playera, ale ja myśle ze ona dla niego jest wampirem energetycznym który wysysa mu energię z żartu, czy działania. A przecież
  • Odpowiedz
@rysownik: Serio? Nie wiedziałam że była na tyle toksyczna i podła że nowo poznanej osobie z którą musi przebywać powiedziała: "powiedz coś śmiesznego albo opowiedz coś". W głowie się nie mieści, jak tak można? To nieludzkie...

PS. Dobrze za to że Mosak jest obiektywnym, profesjonalnym, pomocnym i nie stronniczym fachowcem.
  • Odpowiedz
@arinkao: Czyli tez jesteś taka dziwna. Jak widzisz ze ktoś się złe czuje, to po co dalej gadasz mu to samo? Lubisz tak psychicznie się znęcać? Nie lepiej powiedzieć „a okej, spoko”, tylko ciagle drazysz temat, a widzisz ze gościowi jest nieprzyjemnie.
  • Odpowiedz
@arinkao: ale masz do niego jakąś awersje:) skinny fat jak już to coś takiego ze jesteś chudzielcem ale np brzuch wystaje. Budowa typu ktoś ma chude ręce a wielki bebech albo dupe. Karol nie ma takiej sylwetki.
  • Odpowiedz
@rysownik: Nie mam prawa mieć do niego awersji? Bo co? Przyjdzie wysropek i mi nakopie? Nie tylko ja tak o nim piszę tutaj. Dla mnie on gra i jest mrukiem.
Wkoorwia mnie też idealizowanie tego kolesia, tak ma wychudzone ręce, wielki pucowaty łeb, widać że nie ćwiczył i był chyba bardzo gruby.
  • Odpowiedz
@arinkao: Pewnie ze może ci się nie podobać. Mi się on nie podoba, tylko go bronię, bo widzę jakieś dziwne, z d--y ataki. I jeszcze ta wstawka o wykopku co przyjdzie i ci nakopie. Ech..... udam teraz spokojnego jak Karol, a wiem ze do ciebie należy ostatnie zdanie, bo lubisz jak Iga „ostatnia gasić światło” xD
  • Odpowiedz