Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powiedzmy, że przenoszę się w czasie z dnia dzisiejszego do dnia np. 31.12.2035 roku.

- Co się dzieje ze mną z punktu widzenia np. Bliskiej mi osoby przez te 24 lata? Znikam i po tych 24 latach nagle się pojawiam czy zastępuje mnie "coś"? (np. Jakiś klon, a może ja sam wiem, że przeniosłem się w czasie ale jakby ktoś mnie w momencie przenoszenia w czasie obserwował z np. Zza kapsuły to dla tej osoby bym wyszedł i bym np. Powiedział, że kapsuła nie działa? Ale wiecie - ja sam bym się przeniósł)

- Jeśli przeniosę się w czasie w swoim domu i jak wyjdę już z "kapsuły czasu" i zobaczę swojego klona to powinien on wiedzieć, że przeniosłem się w czasie - więc pomyślałem, żeby nie wchodzić z nim w dialog i tylko na niego spojrzałem i cofnąłem się z powrotem do teraźniejszości - i jak w tej teraźniejszości poczekam do 31.12.2035 roku to też nagle w swoim domu ja sobie się pokaże i ten ja zrobi całkowicie to samo co ja zrobiłem te 24 lata temu co się przeniosłem w czasie?

- jeśli (tak jak w punkcie wyżej) poczekam do tego 31.12.2035 roku to będę mógł zachować się inaczej niż ten "klon" co zobaczyłem go jak się przeniosłem 24 lata wcześniej czy jednak jak zrobię coś inaczej to rozerwę czasoprzestrzeń? Xd

I co to oznacza "rozerwać czasoprzestrzeń"? Czarna dziura powstanie czy po prostu - czas zatrzyma się dla każdego i wszędzie?

#astronomia
#podrozewczasie
#podroze
#nauka
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daloma: a to nie jest typowo serial o kosmitach czy coś? Xd
Bo jak widziałem miniaturkę to właśnie z kosmitami mi się ten serial kojarzył czy tam jakimiś postaciami zza światów a takie mało mnie interesują.