Wpis z mikrobloga

Psikuta'S z DHL nie dostarczy przesyłki bo spali sprzęgło ze zła droga i pod górkę. Jak ciężarowe samochody wyjeżdżają. Na mowę o skardze powiedział że napiszę że ze względu na warunki pogodowe a słońce świeci jest sucha droga no co #!$%@?. Inni kurierzy wyjeżdżają bez pytania ale z DHL już któryś raz. Sprzęgło spali, nie pojedzie... To niech się nauczy jeździć wielki kierowca. Płaci się za to żeby przyniósł pod same drzwi a tu takie coś(°°
#kurier #dhl
  • 9
@jakistajnylogin: i niby w czym to pomoże. Klient twierdzi, że się da wjechać a kurier, że się nie da. Nie raz słyszałem historie jak to łatwy jest gdzieś dojazd a później zonk. Nie twierdzę, że OP kłamie ale taka reklamacja to strata czasu. Tym bardziej że jak w 90% takich przypadków OP tylko czeka na paczkę a nadawca opłacił formalnie kuriera w DHL.
@lgc89: generalnie drogą nie jest idealna, jest pod górę i są płyty ale nie jest to droga polna.
Ciężarowe auta z ładunkiem wyjeżdżają, inni kurierzy wyjeżdżają tylko DHL nie więc to tylko kwestia wygody.
@Emerszz: mi kiedyś kurier powiedział, że wcale nie #!$%@?ł przez okno śmieci (kubek po kawie + jakieś torebki po kanapach lub czymś podobnym) na trawnik pod czyimś domem. Po tym jak podszedłem do niego 10sek po tym jak to zrobił (stał akurat). I miałem całość na kamerce. On? Nieeeee, nic takiego nie zrobił, skądże.
Jego pracodawca uznał że jednak zrobił.

Jak w każdym zawodzie, są ludzie i parapety. Na szczęście (z