Wpis z mikrobloga

@Zdatny_dla_wypoku: Nie polecam, nie dość że jak wyżej zwrot odszkodowania przy spowodowaniu zdarzenia to jeszcze trochę kłopotów jak ktoś Cię połamie a nie będzie nawet w tym Twojej winy. Poczekaj aż odbierzesz plastik i będziesz czysty przy jakimkolwiek zdarzeniu :) Sam w młodości miałem takie głupie pomysły, na szczęście przemyślałem sprawę i najpierw zrobiłem A.
  • 3
@Zdatny_dla_wypoku: 300zł na dzień dobry, kolejno motocykl trafi na policyjny parking lub w obecności policjantów przekażesz go komuś z wymaganymi uprawnieniami do kierowania pojazdem. Dodatkowo, jeżeli pożyczyłeś od znajomego za jego wiedzą to on również zostanie ukarany kwotą 300zł. O kolizji/wypadku nie wspominam, bo to chyba wiadome ;)

  • 1
@Zdatny_dla_wypoku: Widzę ze nie masz googla :/ zainstaluj sobie :)
A na poważnie, teraz często za brak uprawnień podczas sprawa jest kierowana do sądu gdzie grozi Ci grzywna od 500 do 5000.
Jeśli jednak spowodujesz wypadek/kolizje bez uprawnień to bieda jest jeszcze większa :/
@Zdatny_dla_wypoku: żeby nie było, też rozumiem pokusę. Sam teraz robię kat A, nie ma kiedy zbytnio godzin wyjeżdżać bo obowiązki, a kasa na moto leży na koncie i czeka tylko na plastik. Jeśli aż tak cię korci pojeździć to kup 125 na pare miesięcy i sprzedaj za tyle samo.
@Zdatny_dla_wypoku: mam to samo w tej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°) z 10h łącznie na mieście byłem może 1h, no ale te popularne miejscówki można sobie samochodem albo rowerem objechać żeby zobaczyć miejsca gdzie się na co dzień nie jeździ. Zagadaj z instruktorem żeby się wybrać na miasto jeśli plac ogarniasz.