Wpis z mikrobloga

ty chyba jesteś ukrytym pisowcem... głosami wsi wygrywa i biedoty stosując rozdawnictwo, a rozdawnictwo = rujnowanie gospodarki


@bartolomis: Im szybciej zepsuje gospodarkę, tym szybciej zmienią się rządy. To właśnie głównie katole takie jak Ty głosują na PiS i długi zajdzie im czas odstąpienia z ich wymarzonej partii.
@bartolomis: to teraz zobacz sobie ile Janosikowego płacą najbogatsze miasta i dowiedz się, że pracujący Warszawiak, Gdańszczanin i Poznaniak utrzymuje nieroba w Polsce B.

Gdzie wy chcecie zarabiać pieniądze na wsi? Na gospodarstwach 10 hektarowych? Jak nie ma roboty, to się zmienia miejsce zamieszkania, a nie gnije na wsi, 'bo ojcowizna'. Drobne, niewyspecjalizowane, gospodarstwa będą wchłaniane przez prężne, wysokorentowne, biznesy, a mieszkańcy wsi wyprowadza się do miast. To nieuniknione i kosztoefektywne.
@bartolomis: przez rządy ogólnie. Za rządów platformy infrastruktura wiejska powstawała jak grzyby po deszczu, programy finansujące przydomowe oczyszczalnie ścieków, światłowody, informatyzacja wsi itd itp.

A że nie srali 500 plusami i 13 emeryturami i emeryturami dla matek czwórki dzieci? Oni trzymali jako-tako dyscyplinę finansową, a nie rozdawali pożyczone pieniądze, żeby ułomni ludzie wydali je na konsumpcję. Sory. Ja rozumiem czemu mieszkańcy wsi głosują na PiS, ale popierać tego nie będę.
@bartolomis: nie #!$%@?, ja nie mam 30 lat a pamiętam te #!$%@? drogi z dziurami takimi że urwać koło to nie był żaden problem, a plomby same wypadały. I to nie było tak, że to się zdarzało na jakiejś wsi na końcu świata na jakimś kawałku - tak drogi wyglądały po kilkadziesiąt kilometrów na "przedmieściach"

Wsie dostały największego boosta, odremontowane szkoły, wybudowane hale sportowe, ośrodki kultury z nagłośnieniem którego nie powstydziłyby